Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Kursy, Kursy morskie, Szkolenia, Szkolenia morskie, Szkolenia dla marynarzy, Kursy dla marynarzy, Szkolenia żeglarskie, Kursy żeglarskie, Kursy ratownicze, Szkolenia BHP

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Ośrodek Szkoleniowy Ratownictwa Morskiego Akademii Morskiej w Szczecinie jest jedynym ośrodkiem na terenie zachodnioporskim powołanym przez Ministra Infrastruktury (dawniej Ministra Handlu Zagranicznego i Gospodarki Morskiej) w 1984 roku.

OSRM jest członkiem IASST (International Association for Safety and Survival Training) Międzynarodowe Stowarzyszenie Ośrodków Ratownictwa.

Ośrodek posiada najlepszą bazę szkoleniową i wyposażenie do zajęć praktycznych. Zatrudniamy kadrę doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych instruktorów i wykładowców.

Zajęcia prowadzone przez ośrodek charakteryzują się wysoką jakością i zawierają najbardziej poszukiwaną wiedzę na morzu. Nasz ośrodek może się pochawalić wieloma certyfikatami i uznaniami na świecie.

Wszystkich zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą prowadzonych przez nas kursów i szkoleń dla załóg pływających i nie tylko!

oferta:


FREE FALL LIFEBOAT
SZKOLENIE STERNIKA MOTOROWODNEGO I STARSZEGO STERNIKA MOTOROWODNEGO
SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE NA STATKI PASAŻERSKIE TYPU RO-RO
SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE NA ZBIORNIKOWCE
SZKOLENIA ZGODNIE Z WYMAGANIAMI KODEKSU ISPS
SZKOLENIA NA EKSPERTÓW ADN
Szkolenia wyższe
Szkolenia podstawowe

słowa kluczowe:


FREE FALL LIFEBOAT, SZKOLENIE STERNIKA MOTOROWODNEGO I STARSZEGO STERNIKA MOTOROWODNEGO, SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE NA STATKI PASAŻERSKIE TYPU RO-RO, SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE NA ZBIORNIKOWCE, SZKOLENIA ZGODNIE Z WYMAGANIAMI KODEKSU ISPS, SZKOLENIA NA EKSPERTÓW ADN, Szkolenia wyższe, Szkolenia podstawowe, osrm

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook