Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Handel rybny , handel rybami , import ryb , export ryb

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

Morex Sp z o.o.

Adres: 80-244 Gdańsk,
Grunwaldzka 82
telefon: 58 340 00 49
e-mail: biuro@morex.pl
www: www.morex.pl
fax: 58 345 58 16

o firmie:


Firma MOREX powstała w 1995 roku z inicjatywy Romana Bigusa i Mariusza Czapiewskiego. W roku 2000 została przekształcona w spółkę z ograniczona odpowiedzialnością.

Od samego początku działalność firmy obejmuje import i dystrybucje ryb mrożonych i świeżych, w postaci filetów, płatów, steków, tusz oraz ryb całych. Sprowadzamy produkty pochodzenia morskiego z wielu krajów świata. Importowane przez nas ryby dostarczane są miedzy innymi z: Chin, Wietnamu, Peru, Argentyny, Stanów Zjednoczonych, Norwegii, Holandii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Danii.

Od roku 2003 firma MOREX jest członkiem Stowarzyszenia Importerów Rybnych (SIR). Dzięki temu mamy możliwość budowania dobrych relacji i wymiany informacji z innymi przedsiębiorstwami w branży.

Szczególnie w ostatnim czasie spółka rozwija się bardzo dynamicznie. Nasza determinacja, aby zwiększyć swój udział w rynku rybnym zaowocowała wykreowaniem własnej marki - MOREX. W sprzedaży pojawiły się wysokiej jakości konfekcjonowane ryby mrożone, takie jak: filety i tusze z mintaja, filety z pangi, tilapii oraz soli. Wytwarzanie tych asortymentów podlega szczegółowej kontroli w miejscu produkcji w celu zapewnienia odbiorcy jak największego zadowolenia z dostarczanego przez nas towaru.

Ponadto rozpoczęliśmy produkcję konserw rybnych pod ta sama marką.
W naszym asortymencie znajdują się konserwy śledziowe, makrelowe, szprotowe, tuńczyki oraz sałatki rybne.

Biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie rynku zagranicznego sezonowo mrozimy także szprotkę bałtycką.

Ponieważ chcemy szybko reagować na potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy własne zaplecze logistyczne mając do dyspozycji nowoczesne ciągniki i naczepy chłodnicze. Działalność transportowa naszej firmy pozwala na większą elastyczność w dostarczaniu oferowanych przez nas produktów.

W kontaktach handlowych kładziemy nacisk na długofalową współpracę z uznanymi zagranicznymi kontrahentami, co pozwala nam zapewnić nie tylko wysoka jakość naszych towarów, ale także gwarantuje regularność dostaw. Naszą dewiza jest dbałość o dobre relacje zarówno z dostawcami, jak i odbiorcami naszych produktów. Dzięki takiej polityce oraz wieloletniemu doświadczeniu w handlu na tak specyficznym rynku możemy sprostać indywidualnym zamówieniom naszych klientów.

oferta:


Ryby - asortyment:
Czarniak, Dorsz bałtycki, Halibut, Karmazyn, Kergulena, Łosoś, Makrela, Mintaj, Miruna, Morszczuk, Nototenia, Panga, Plamiak, Sandacz, Sola, Śledź, Tilapia, Trewal, Węgorz

Konserwy: Filety śledziowe w oleju, 170 g, Filety śledziowe w sosie pomidorowym, 170 g, Śledź w sosie pomidorowym, 170 g, Śledź po Gdańsku w oleju, 170 g, Filety z makreli w oleju, 170 g, Filety z makreli w sosie pomidorowym, 170 g , Szprot podwędzany w oleju, 170 g, Szprot popularny w sosie pomidorowym, 170 g , Szprot CARO w oleju, 170 g, Makrela w oleju, 330 g, Makrela w sosie pomidorowym, 330 g , Sałatka pikantna z makreli 330 g, Paprykarz szczeciński 330 g, Filety z makreli w sosie pomidorowym, 125 g , Szprot podwędzany w oleju, 125 g , Filety z makreli w oleju, 125 g, Tuńczyk kawałki w oleju, 170g, Tuńczyk kawałki w sosie własnym, 170g

konserwa 330g., zgrzewka 16 szt., warstwa 14 zgrzewek, paleta 8 warstw
konserwa 170g., zgrzewka 24 szt., warstwa 18 zgrzewek, paleta 8 warstw
konserwa 125g., zgrzewka 24 szt., warstwa 11 zgrzewek, paleta 18 warstw
konserwa 170g., karton 48 szt., warstwa 10 kartonów, paleta 6 warstw (tuńczyk)

kontakty:


Morex Sp z o.o.
ul. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk
tel. +48 58 340 00 49 fax. +48 58 345 58 16
e-mail: biuro@morex.pl

Roman Bigus - prezes zarządu
e-mail: rbigus@morex.pl

Gracjana Mocarska - główna księgowa
e-mail: gmocarska@morex.pl

Iza Idziak - dyrektor handlowy
e-mail: iidziak@morex.pl

Aleksander Kleban - dyrektor d/s sprzedaży regionalnej
tel. 509 246 781 e-mail: akleban@morex.pl

Tomasz Wurst - specjalista d/s sprzedaży regionalnej
tel. 696 810 130 e-mail: twurst@morex.pl

Daria Rospondek - specjalista d/s eksportu
e-mail: drospondek@morex.pl

Janina Rybka - kierownik sekretariatu
e-mail: jrybka@morex.pl

Jolanta Krupińska - specjalista d/s sprzedaży
e-mail: jkrupinska@morex.pl

Wiesława Dybowska - specjalista d/s transportu i logistyki
e-mail: wdybowska@morex.pl

słowa kluczowe:


Śledź mrożony,Czarniak, Dorsz bałtycki, Halibut, Karmazyn, Kergulena, Łosoś, Makrela, Mintaj, Miruna, Morszczuk, Nototenia, Panga, Plamiak, Sandacz, Sola, Śledź, Tilapia, Trewal, Węgorz, Filety śledziowe w oleju, Śledź w sosie pomidorowym, Śledź po Gdańsku w oleju, Filety z makreli w oleju, Filety z makreli w sosie pomidorowym, Szprot podwędzany w oleju, Szprot popularny w sosie pomidorowym, Szprot CARO w oleju, Makrela w oleju, Makrela w sosie pomidorowym, Sałatka pikantna z makreli, Paprykarz szczeciński, Filety z makreli w sosie pomidorowym, Szprot podwędzany w oleju, Filety z makreli w oleju, Tuńczyk kawałki w oleju, Tuńczyk kawałki w sosie własnym.

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook