Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Praca na morzu, crewing, praca na statkach, praca dla marynarza - agencje morskie, agencje załogowe, pośrednicy pracy na morzu, pośrednictwo pracy na morzu

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Statek pasażerski jest jak pływające miasto, z luksusowymi restauracjami, przytulnymi hotelami i przepełniony radosną atmosferą zabawy. Na pokładzie potrzeba wielu wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników: inżynierów, kasjerów, sekretarki, fryzjerów, muzyków, elektryków, krupierów, sprzątaczki, pielęgniarki, stewardów kabinowych, barmanów, kucharzy, fotografów, kelnerów, stolarzy, sprzedawców i wielu innych. Praca na statku jest doskonałą okazją do połączenia zatrudnienia z podróżowaniem, i zaoszczędzenia pieniądzy w tym samym czasie. Gigantyczne kompanie statków pasażerskich stale rosną i rozwijają swoje działania na arenie międzynarodowej. Co roku nowe statki wycieczkowe rozszerzają ilość i jakość świadczonych usług. Usług już tradycyjnie luksusowych. Przedsiębiorstwa zatem potrzebują coraz więcej pracowników, chętnych do ciągłego doskonalenia poziomu obsługi klienta. Ponadto załogi zatrudnia się spośród wielu narodowości, spotkasz ludzi z Włoch, Norwegii, Filipin, Jamajki, Polski, Rosji, Indonezji, Peru, Austrii, Turcji i innych krajów. Ludzie różnych narodowości żyją i pracują razem, mając wspólny cel, i często stają się przyjaciółmi.

Chociaż będziesz ciężko pracował, będziesz miał wiele okazji do odwiedzenia najpiękniejszych zakątków świata i poznania życia innych kultur. Oprócz zwiedzania, poznawania nowych smaków, dźwięków i zapachów, będziesz miał szansę na zdobycie atrakcyjnego wynagrodzenia. A ponieważ nie ponosisz żadnych kosztów zakwaterowania i wyżywienia, masz szansę odłożenia niezłych pieniędzy na resztę życia! Powodzenia!!!

słowa kluczowe:


praca na statkach,praca na morzu,

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook