Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Praca na morzu, crewing, praca na statkach, praca dla marynarza - agencje morskie, agencje załogowe, pośrednicy pracy na morzu, pośrednictwo pracy na morzu

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Classic Crewing działa niezmiennie w oparciu o obowiązujące przepisy w Polsce i za granicą a szczególnie w oparciu o Polską Ustawę z 20 kwietnia 2004r. o Promocji Zatrudnienia i Instytucjach Rynku Pracy. Posiada też wymagane prawem licencje na prowadzenie działalności wystawione przez Ministerstwo Gospodarki i Pracy oraz Marszałka Województwa Pomorskiego.

Przesłaniem naszej firmy na dalsze lata jest kontynuowanie swej działalności w taki sposób aby uczestniczyć aktywnie i skutecznie w uzyskiwaniu dobrych kontraktów dla polskich oficerów i marynarzy, którzy zdobywają coraz mocniejszą pozycję na światowych rynkach pracy.

Wiodącym zadaniem jest również wspieranie naszych lojalnych armatorów, którzy modernizując i powiększając swoją flotę o statki wysoce specjalistyczne, wymagają wysokich standardów współpracy oraz specjalistów morskich o najwyższych kwalifikacjach i doświadczeniach.

Classic Crewing Sp. z o.o. obchodzi w tym roku dziesiątą rocznicę rejestracji swojej działalności rekrutacyjnej oraz komercyjno – morskiej w ramach szeroko pojętej gospodarki morskiej.

kontakty:


Classic Crewing Co. Ltd.
81-369 Gdynia, ul. Żeromskiego 32

tel.: (48 58) 621 70 88
fax: (48 58) 669 92 21
tel. kom.: (48) 668 661 097
e-mail: office@classiccrewing.pl

Kierownik biura
Agnieszka Wróblewska
tel. kom.: (48) 668 661 097
e-mail: awroblewska@classiccrewing.pl

Specjalista d/s rekrutacji
Anna Skocka
tel. kom.: (48) 668 661 097

słowa kluczowe:


crewing, praca na morzu, praca na statkach, praca dla marynarzy, rekrutacja

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook