Wiadomości

OT Logistics podczas V Konferencji Odrzańskiej w Opolu (wideo) Porty, Transport, Logistyka

OT Logistics podczas V Konferencji Odrzańskiej w Opolu (wideo)

W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu w minioną środę odbyła się V Konferencja naukowo-techniczna pod nazwą: „Odrzańska droga wodna: zagrożenia, perspektywa, znaczenie dla gospodarki”. Zorganizowana została przez Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska we współpracy z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki, Opolską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa oraz Naczelną Organizacją Techniczną w Opolu, a także OT Logistics S.A., która była oficjalnym sponsorem tego wydarzenia.

opublikowano: 2017-09-19
Europejska ekspansja Grupy Mainfreight – operator otworzył nowy oddział we Włoszech Porty, Transport, Logistyka

Europejska ekspansja Grupy Mainfreight – operator otworzył nowy oddział we Włoszech

Mainfreight Europe, będący częścią nowozelandzkiej Grupy Mainfreight, ogłosił otwarcie kolejnego europejskiego oddziału, tym razem we Włoszech. Nowe biuro Mainfreight Italy, mające swoją siedzibę w Mediolanie, specjalizuje się w usługach Air&Ocean. Włoskie biuro jest już 10. placówką firmy w Europie. To kolejny milowy krok w rozwoju europejskiej sieci usług tego globalnego operatora logistycznego.

opublikowano: 2017-09-19
Domniemanie obrotu fikcyjnymi fakturami oraz prania brudnych pieniędzy w PŻM. Straty idą w miliony Porty, Transport, Logistyka

Domniemanie obrotu fikcyjnymi fakturami oraz prania brudnych pieniędzy w PŻM. Straty idą w miliony

W ubiegłym tygodniu Polska Żegluga Morska złożyła w Prokuraturze Krajowej zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Chodzi o nieprawidłowości związane z obrotem fikcyjnymi fakturami oraz praniem brudnych pieniędzy. W wyniku tych działań PŻM straciła co najmniej 20 mln złotych - informuje Krzysztof Gogol rzecznik prasowy PŻM.

opublikowano: 2017-09-19

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook