Wiadomości

Regaty ERGO Hestia Żeglarski Puchar Trójmiasta za nami Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Regaty ERGO Hestia Żeglarski Puchar Trójmiasta za nami

Finałowy dzień ERGO Hestia Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta przyniósł słoneczną pogodę i doskonałe warunki na wodzie. Załogi ścigały się na trasie, która wiodła z Górek Zachodnich do Gdyni, gdzie odbyło się oficjalne zakończenie regat. W klasie OPEN do 9 metrów zwyciężyła załoga jachtu Opakowania z Tektury, od 9 do 11 metrów – Bigger Johnka, powyżej 11 metrów – Blagodarnost’2, w klasie KWR załoga – Litwinka 2, natomiast w ORC triumfowała załoga Neoprofil z kapitanem Piotrem Adamowiczem na czele. W ręce tej samej załogi trafiła również nagroda specjalna, wyjątkowe trofeum – żeglarski puchar Trójmiasta.

opublikowano: 2017-05-29
Złote regaty dla Szczecina Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Złote regaty dla Szczecina

Złoto zostaje w Szczecinie. Załoga Patryka Zbroi zwycięża Szczecin Match Race (Grade2), poprawiając tym samym swoją pozycje w Pucharze Świata i powiększając swoje szanse na udział w finale European Match Race Tour.

opublikowano: 2017-05-27
Szczecin Match Race. Mecze na wodzie Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Szczecin Match Race. Mecze na wodzie

Cisza, spokój, żagle, woda i przede wszystkim sporo emocji - to znakomita mieszanka, która towarzyszy trwającym regatom Szczecin Match Race z cyklu Polish Match Tour odbywających się na Jeziorze Dąbie w ramach Pucharu Świata. Po pierwszym dniu wyścigów po zaciętej walce ze Zbroją prowadzi fińska załoga Olli-Pekka Lumijarvi.

opublikowano: 2017-05-26
Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook