Wiadomości

Żegluj z harcerzami na Wyspie Sobieszewskiej Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Żegluj z harcerzami na Wyspie Sobieszewskiej

Przeżyj żeglarską przygodę! Obejrzyj Wyspę Sobieszewską od strony wody i spędź z rodziną i znajomymi aktywnie niedzielny czas.  Związek Harcerstwa Polskiego zaprasza na bezpłatne, jednogodzinne rejsy po Wiśle w niedzielę 24 września w godz.: 9:45, 12:45, 13:45, 14:45, 15:45. Pływania są organizowane w ramach działań związanych z realizacją programu społecznego Wyspa Sobieszewska i rozgrywającej się w Sobieszewie 51. Spartakiady Drużyn Wodnych i Żeglarskich.

opublikowano: 2017-09-20
Gdyńska spółka The Yachting Club w drodze na giełdę Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Gdyńska spółka The Yachting Club w drodze na giełdę

The Yachting Club, gdyńska spółka zajmująca się czarterem jachtów, planuje debiut na warszawskiej giełdzie w 2018 roku. Podczas zakończonych w niedzielę targów Cannes Yachting Festival, spółka podpisała umowę na autoryzowane doradztwo przy wprowadzeniu na rynek NewConnect z firmą INC S.A. Debiut spółki planowany jest na III kwartał 2018 roku.

opublikowano: 2017-09-20
Słodko-gorzka podróż brzegiem Bałtyku Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Słodko-gorzka podróż brzegiem Bałtyku

Na swoim koncie ma już przepłynięcie Wisły kajakiem. Tym razem postanowił wybrać się na wyprawę suchym lądem. Częściowo. Andrzej Michalik pod koniec sierpnia rozpoczął swoją podróż brzegiem morza ze Świnoujścia, by w ostatnim tygodniu września podejść pod rosyjską granicę. Na trasie jego podróży znajduje się oczywiście Gdynia. Wyprawa jest ekstremalna z kilku powodów. Oprócz walki z żywiołami podróżnik choruje na cukrzycę typu pierwszego. Swoim wyczynem chce jednak pokazać, że nie stanowi to przeszkody w aktywnym życiu.

opublikowano: 2017-09-18
Uczestnicy OnkoRejsu już w domu Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Uczestnicy OnkoRejsu już w domu

W sobotę, po 7 dniach żeglugi uczestniczki 4. OnkoRejsu wróciły do Gdyni. 28 osób, które są po lub w trakcie leczenia onkologicznego, wypłynęło w Onkorejs z Gdyni do Szwecji na pokładzie żaglowca "Zawisza Czarny". Celem rejsu było łamanie stereotypów na temat choroby nowotworowej i przekonywanie do badań profilaktycznych.

opublikowano: 2017-09-17
Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook