Wiadomości

Pokażcie nam swoją żeglarską pasję! Pantaenius Jacht Foto VIII rozpoczęty Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Pokażcie nam swoją żeglarską pasję! Pantaenius Jacht Foto VIII rozpoczęty

Jeśli podczas zbliżających się świąt i po Nowym Roku macie nieco czasu na fotograficzne podsumowanie tegorocznych żeglarskich lub motorowodnych przygód, polecamy udział w VIII edycji konkursu Pantaenius Jacht Foto. Jest on otwarty dla wszystkich, zgłaszajcie fotografie tematycznie związane z jachtami i łodziami motorowymi lub żaglowymi z minionego sezonu przez formularz na stronie jachtfoto.pl do 31 stycznia 2019 roku.

opublikowano: 2018-12-18
Wystartuje z Gdyni w okołoziemski rejs Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Wystartuje z Gdyni w okołoziemski rejs

Rafał Moszczyński okrąży Ziemię w samotnym rejsie non stop na trasie Gdynia-Gdynia. Dokona tego w 40. rocznice legendarnego wokółziemskiego rejsu Henryka Jaskuły. Żeglarz stawia sobie ambitny cel pokonania tej samej trasy, ale w czasie dwukrotnie krótszym.

opublikowano: 2018-12-18
Płyniemy we właściwym kierunku – po wizycie World Sailing Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Płyniemy we właściwym kierunku – po wizycie World Sailing

Żeglarska stolica Polski sprawdzona i gotowa. Za nami spotkanie delegacji Międzynarodowej Federacji Żeglarskiej World Sailing z przedstawicielami Polskiego Związku Żeglarskiego i Gdyńskiego Centrum Sportu. Tematem wizyty były oczywiście przyszłoroczne Mistrzostwa Świata Juniorów w Żeglarstwie, które odbędą się w Gdyni w dniach 13–19 lipca.

opublikowano: 2018-12-14
Polskę odwiedzą przedstawiciele World Sailing Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Polskę odwiedzą przedstawiciele World Sailing

W środę i czwartek Gdynię odwiedzą przedstawiciele Międzynarodowej Federacji Żeglarskiej World Sailing. Jednym z powodów wizyty jest monitoring przygotowań do Mistrzostw Świata Juniorów World Sailing, których gospodarzem będzie w lipcu właśnie Gdynia. Zapis w kontrakcie upoważnia Federację do dwóch wizyt zapoznawczych.

opublikowano: 2018-12-11

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook