Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Urządzenia okrętowe, Serwis urządzeń okrętowych, Wyposażenie Statków, Techniczne zaopatrzenie statków, Silniki okrętowe, Siłownie okrętowe, Kotłownie okrętowe, Turbiny okrętowe, Hydraulika okrętowa, Automatyka morska, Suwnice okrętowe

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


O FIRMIE
Z. B. P. Eldis jest spółką z o. o. powstałą w 1988 roku. Firma bazuje na wieloletnich doświadczeniach gdańskiego Instytutu Elektrotechniki w zakresie realizacji potrzeb przemysłu okrętowego. W firmie opracowano i produkuje się ponad 40 typów wyrobów elektrycznego osprzętu.
Osprzęt ten jest instalowany w portowych sieciach rozdziału prądu elektrycznego oraz na statkach o nieograniczonym zasięgu pływania. Wyroby nasze odpowiadają międzynarodowym normom i przepisom, co potwierdzają uzyskane certyfikaty uznań.
Wszystkie wyroby są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach, takich jak środowisko wody morskiej, zapylenia, zanieczyszczenia, duży zakres zmian temperatury otoczenia oraz narażenia na uszkodzenia mechaniczne.
Z tych względów wyroby nasze posiadają szczelne metalowe obudowy. Osprzęt ten może być użyteczny, a nawet niezbędny, w każdych trudnych warunkach jakie występują w kopalniach, w przemyśle chemicznym i innych, natomiast kasety sterownicze mogą być przydatne we wszystkich gałęziach budowy maszyn i urządzeń.
Jesteśmy zakładem badawczo-produkcyjnym i wyrażamy gotowość produkcji odmian osprzętu odpowiadającego potrzebom odbiorcy. Mamy nadzieję, że wyżej wymienione zalety naszych wyrobów i ich konkurencyjne ceny wzbudzą Państwa zainteresowanie i przyłączą się Państwo do grona naszych stałych odbiorców

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook