Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Urządzenia okrętowe, Serwis urządzeń okrętowych, Wyposażenie Statków, Techniczne zaopatrzenie statków, Silniki okrętowe, Siłownie okrętowe, Kotłownie okrętowe, Turbiny okrętowe, Hydraulika okrętowa, Automatyka morska, Suwnice okrętowe

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Firma Techwind jako jedna z niewielu w kraju oferuje usługi w zakresie produkcji, montażu oraz serwisu dźwigów morskich. Od wielu lat współpracujemy z Gdańską Stocznią Remontową S.A., ze Stocznią Północną S.A. w Gdańsku, Stocznią Gdynia S.A., Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni oraz Akademią Morską w Gdyni. Oprócz tego, kilkakrotnie współpracowaliśmy ze Stocznią Szczecińską Sp. z o.o.
Prowadzimy montaż na statkach pasażerskich, jednostkach samochodowych, tzw. masowcach oraz wielu innych. Warto tutaj wspomnieć, że wykonaliśmy dźwig na rosyjskim lodołamaczu o napędzie atomowym, wykonując wszystkie prace w Stoczni Baltiysky Zavod w Sankt Petersburgu.
Praca na Statku i przygotowanie dźwigu do pracy w trudnych morskich warunkach wymaga od nas profesjonalizmu zarówno w projektowaniu, doborze materiałów jak i montażu dźwigu. Każde zlecenie jest bowiem traktowane przez nas indywidualnie i za każdym razem dobieramy montowane urządzenia do wymagań naszego klienta. Ponadto, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pomagamy armatorom w dostosowaniu zamówienia do indywidualnych potrzeb oraz do statku na którym będą zamontowane nasze urządzenia.
Podczas pracy na statku oferujemy kompletny montaż, od przygotowania szybu, wykonania instalacji elektrycznej po przez specjalistyczne prace spawalnicze, do odbioru technicznego w obecności przedstawiciela Towarzystwa Klasyfikacyjnego, który zawsze czuwa nad wykonywanymi przez nas pracami,będąc jednocześnie gwarancją rzetelności i jakości wykonywanych przez nas usług. Wykonane przez nas dźwigi spełniają międzynarodowe standardy zgodne m.in. z:

• LRS - Code for lifting appliances
• ABS - Construction of Shipboard Elevators
• DNV - Rules for certification of lifts
• BV - Passenger and goods lifts and hoists suitable for the carriage of personnel on board ships
• GL - Germanischer Lloyd (German institution of naval insurance and safety on board)
• SBG - See-Berufsgenossenschaft (association for naval insurance and safety)
• KR - Korean Register of Shipping
• TRA - Deutsche Aufzugsvorschrift (German regulations for elevators)
• EN 81-1/2 - European regulations for elevators
• BS 5655 - English regulations for elevators.
Mamy duże doświadczenie w montażu dźwigów morskich jak również ich konserwacji.

słowa kluczowe:


dzwigi, dźwigi,dźwig,dźwigi morskie, serwis dźwigów morskich, windy morskie, windy na statki

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook