Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Urządzenia okrętowe, Serwis urządzeń okrętowych, Wyposażenie Statków, Techniczne zaopatrzenie statków, Silniki okrętowe, Siłownie okrętowe, Kotłownie okrętowe, Turbiny okrętowe, Hydraulika okrętowa, Automatyka morska, Suwnice okrętowe

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Firma Elektro-Plus jest firmą serwisową działającą głównie w branży morskiej, wliczając w to sektory offshore, oil and gas, wind support.
Zakres naszych prac obejmuje prace elektryczne na statkach rybackich, jednostkach wojskowych, tankowcach oraz innych. W naszej historii napotkaliśmy różne wyzwania w zakresie lokalizowania i usuwania awarii elektrycznych, modernizacji lub odnowy statkowych systemów elektrycznych.

Dzięki nabytemu doświadczeniu w serwisie i utrzymaniu statków wykształciliśmy kadrę specjalistów by wkroczyć na rynek budowy jednostek. Większa część projektów polega na przebudowie jednostek do innych zadań – między innymi na wielozadaniowe statki dla sektora offshore. Jednostki te służą teraz w rejonie Morza Północnego. Czasami jednak zadanie jest większe – zbudowaliśmy już kilka jednostek od postaw. Od pustego kadłuba do w pełni sprawnej jednostki.

Nasi klienci to nie tylko branża morska. Wspólnie z firmą Aggreko nasi technicy zabezpieczali potrzeby energetyczne podczas szczytu G7 w Niemczech. Również z firmą Aggreko wspieraliśmy rozwój polskich farm wiatrowych na lądzie w województwie pomorskim.

Od roku 2015 firma ma nową siedzibę w Gdyni – pozwoliło to nam na dalszy rozwój oraz zwiększenie liczby pracowników. W nowym miejscu posiadamy większą liczbę stacji diagnostycznych do napraw i ponownych certyfikacji maszyn oraz urządzeń elektrycznych. Prace wykonywane na naszym warsztacie są przeprowadzane zgodnie z wymaganiami Towarzystw Klasyfikacyjnych.

Prowadzimy również biuro projektowe – nasi konstruktorzy są w stanie zaprojektować każdy system elektryczny na statki – wliczając w to projekty głównych rozdzielnic, rozdzielnic dystrybucyjnych, starterów, systemów automatyki oraz systemów monitoringu i kontroli. Również przeprowadzamy wymagane obliczenia na statku – bilanse mocy, zapotrzebowanie na energię.

Od roku 2016 Elektro-Plus posiada certyfikat ISO9001: 2015 wydany przez RINA

oferta:


remont, modernizacja, wykonawstwo instalacji siłowych i automatyki okrętowej
automatyka silników głównych, agregatów
serwis elektrycznych urządzeń okrętowych
audyty termowizyjne urządzeń
regulacje, nastawy, kalibracja podzespołów automatyki okrętowej
projektowanie oraz doradztwo techniczne w zakresie elektrotechniki okrętowej
prace ślusarskie związane z prefabrykacją, montażem torów i przejść kablowych
sporządzanie dokumentacji technicznej z przeprowadzonych prac

kontakty:


Elektro-Plus Sp. z o.o.
ul. Bolesława Krzywoustego 4, 81-035 Gdynia
office:
tel.+4858 6212 143
fax +4858 6212 154
office@elektroplus.biz
https://www.linkedin.com/company/10307362
dział techniczny:
+48 608434552
+48 602293050

słowa kluczowe:


instalacje elektryczne, automatyka, elektronika, energetyka, sterowanie, generatory, kotły, serwis, wyłączniki zwarciowe, zabezpieczenia generatorów, systemy wykrywania pożarów, sygnalizacja, pomiary, kalibracja, monitoring siłowni okrętowych, pneumatyka, projekty, dynamiczne pozycjonowanie, napędy AC/DC, GTR, rozdzielnica, jacht, silniki elektryczne, przezwajanie, instalacje elektryczne na statkach, okrętowe instalacje elektryczne

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook