Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Urządzenia okrętowe, Serwis urządzeń okrętowych, Wyposażenie Statków, Techniczne zaopatrzenie statków, Silniki okrętowe, Siłownie okrętowe, Kotłownie okrętowe, Turbiny okrętowe, Hydraulika okrętowa, Automatyka morska, Suwnice okrętowe

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Baudouin Polandz siedzibą w Szczecinie, rozpoczęła działalność w 2012 roku. Firma specjalizuje się w sprzedaży silników morskich, w serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, w naprawach i remontach silników oraz dostawie oryginalnych części zamiennych, jak również zajmuje się zarządzaniem remontami i naprawami statków morskich oraz aranżacją dokowań statków na całym świecie.

Nasz zespół składa się z 40 specjalistów- inżynierów i mechaników serwisowych, certyfikowanych przez renomowanych producentów silników. Ich doświadczenie i umiejętności zostały potwierdzone przez uznane towarzystwa klasyfikacyjne.

Polityką firmy Baudouin Poland jest:
◾wysoka jakość oferowanych usług i serwisu
◾bezpieczeństwo
◾ochrona środowiska
◾gwarancja jakości.

Najważniejszą misją Baudouin Poland jest oferowanie najwyższej jakości produktów i usług, po konkurencyjnej cenie i dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.

oferta:


Baudouin Poland jest oficjalnym dystrybutorem i dostawcą silników, urządzeń i rozwiązań produkowanych przez koncern Moteurs Baudouin w Polsce.

Nasza oferta zawiera:
◾morskie silniki diesla od 4.5 do 31.8 litra zużycia paliwa
◾przekładnie
◾wały napędowe i śruby okrętowe
◾zespoły prądotwórcze od 60-965 kVA.

Oferta skierowana jest m.in. do Armatorów i Właścicieli:
- statków pełnomorskich
- barek
- żeglugi przybrzeżnej
- łodzi rybackich i trawlerów
- statków offshore
- statków marynarki wojennej.

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook