Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Szkoły morskie, Akademie morskie, Uczelnie morskie, Szkolnictwo morskie, Wydziały morskie, Specjalizacje morskie

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Adres: 81-184 Gdynia,
Energetyków 13 a
telefon: 58 621 66 13
e-mail: zst@vp.pl
www: www.zst.gdynia.pl
fax: 58 627 76 75

o firmie:


Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni istnieje od 66 lat na pomorskim rynku edukacyjnym. Jako zespół kształci młodzież zarówno w technikach jak i zasadniczej szkole zawodowej dla młodzieży i dorosłych, szkole policealnej, Ośrodku Dokształcania Zawodowego. Szkoła posiada szeroką ofertę edukacyjną. Proponujemy młodzieży, sprawdzone i poszukiwane kierunki kształcenia, w których mamy duże doswiadczenie takie jak: technik eksploatacji portów i terminali, technik budownictwa okrętowego, technik mechanik - specjalność portowa, elektryk, monter kadłubów okrętowych. Dostosowując się do potrzeb rynku lokalnego rozpoczęliśmy kształcenie w nowych zawodach: technik transportu drogowego, monter mechatronik. Nasza placówka umożliwia zdobywanie atrakcyjnych i poszukiwanych zawodów pozwalających na podjęcie ciekawej pracy zarówno w Polsce jak i krajach Unii Europejskiej. W dbałości o poziom usługi edukacyjnej od 2007 roku współpracujemy z Politechniką Gdańską z Wydziałem Oceanotechniki i Okrętownictwa, od 2010 roku z Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu, Szkołą Morską.

oferta:


W skład Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego wchodzą nastepujące szkoły: Technikum Budowy Okrętów, Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 3, Zasadnicza Szkoła Zawodowa dla Dorosłych, Technikum Uzupełniające nr 1, Szkoła Policealna nr 1, Szkoła Policealna nr 8 dla Dorosłych, Ośrodek Dokształcania Zawodowego.

kontakty:


tel. 58 621 66 13
fax 58 621 66 13
zst@vp.pl

słowa kluczowe:


ZST, edukacja morska, edukacja portowa, szkoły zawodowe, szkoły w Gdyni, technik eksploatacji portów i terminali, technik budownictwa okrętowego, technik transportu drogowego, monter mechatronik, elektryk, monter kadłubów okrętowych, technik mechanik lotniczy

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook