Wiadomości

Podwyższenie kapitału zakładowego w restrukturyzacji Prawo, Polityka, Finanse

Podwyższenie kapitału zakładowego w restrukturyzacji

Dynamicznie rozwijająca się gospodarka i rynek niejednokrotnie zmuszają przedsiębiorców do podejmowania szeregu czynności faktycznych i prawnych w celu polepszenia rentowności i wiarygodności swojego przedsiębiorstwa. Jedną z takich czynności, jaka może zostać podjęta w stosunku do spółek kapitałowych (w szczególności spółki z ograniczoną odpowiedzialnością), jest podwyższenie kapitału zakładowego.

opublikowano: 2019-05-24
Nowa wystawa czasowa w Muzeum Gdańska Edukacja, Rynek Pracy

Nowa wystawa czasowa w Muzeum Gdańska

Od 24 maja do końca września 2019 r. w Dworze Artusa będzie można zobaczyć przedmioty związane z polskim frachtowcem SS Wigry oraz jego załogą. Nowa wystawa w Muzeum Gdańska powstała we współpracy z islandzką Polonią, która kultywuje pamięć o marynarzach i statku, który zatonął w okolicach Reykjaviku 15 stycznia 1942 r.

opublikowano: 2019-05-24
Dyskutowali w Gdyni o transporcie przyszłości Porty, Transport, Logistyka

Dyskutowali w Gdyni o transporcie przyszłości

Wizje rozwoju transportu intermodalnego w Polsce i Europie, trendy w inwestycjach taborowych i perspektywy rozwoju terminali publicznych – to główne tematy konferencji „Intermodal-Cargo-Innowacje”, której celem była wymiana doświadczeń i dobrych praktyk oraz zacieśnienie współpracy pomiędzy przedstawicielami środowisk zaangażowanych w rozwój transportu towarowego. Organizatorem dwudniowej konferencji było Centrum Unijnych Projektów Transportowych.

opublikowano: 2019-05-24

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook