Wiadomości

7. Międzynarodowy Kongres Morski - trwa rejestracja Porty, Transport, Logistyka

7. Międzynarodowy Kongres Morski - trwa rejestracja

Inicjatywa trójmorza, współpraca portów, bezpieczeństwo w branży morskiej, przemysł stoczniowy, żegluga, kształcenie kadr oraz wykorzystanie nowych technologii takich jak 5G, blockchain i sztuczna inteligencja – m.in. na te tematy dyskutować będą przedstawiciele największych firm i międzynarodowych instytucji podczas 7. Międzynarodowego Kongresu Morskiego. Trwa rejestracja na to wiodące wydarzenie gospodarki morskiej w Polsce.

opublikowano: 2019-06-17
54. Długodystansowe Regaty na Wiśle - powrót do tradycji Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

54. Długodystansowe Regaty na Wiśle - powrót do tradycji

W tym roku Wisła pokrzyżowała nieco plany organizatorom najstarszych w Polsce regat rzecznych. Miały się odbyć na początku czerwca, jednak wówczas przez regatowy odcinek Wisły przechodziła fala powodziowa i obowiązywał zakaz pływania po rzece. Wyznaczono drugi termin i skrócono trasę. Impreza odbędzie się w dniach 19 i 20 czerwca.

opublikowano: 2019-06-17
Skandynawia taniej! Trwają promocje w Unity Line Porty, Transport, Logistyka

Skandynawia taniej! Trwają promocje w Unity Line

Okres letni to czas wypoczynku i zwiedzania. Dlatego też, jeszcze do końca wakacji, można skorzystać z atrakcyjnego rabatu w Unity Line i wykupić ofertę: Bilet do Kopenhagi w cenie niższej o 15%. Miła niespodzianka czeka również podróżujących do Skandynawii w ciągu dnia. Za prom do Szwecji w jedną stronę zapłacimy 15% mniej. A jeśli wykupimy bilet w dwie strony, zniżka będzie wynosiła 20%. Obie promocje trwają do 1 września br.

opublikowano: 2019-06-17

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook