Wiadomości

Do 28 lutego potrwa wycinka lasu w związku z przekopem przez Mierzeję Wiślaną (foto) Porty, Transport, Logistyka

Do 28 lutego potrwa wycinka lasu w związku z przekopem przez Mierzeję Wiślaną (foto)

10 000 drzew zostanie wyciętych w ramach prac przygotowawczych do budowy przekopu przez Mierzeję Wiślaną. Wycinka, która potrwa do 28 lutego, ruszyła w piątek, tuż po wydaniu przez wojewodę pomorskiego decyzji o zezwoleniu na realizację tej inwestycji. Decyzja wojewody ma rygor natychmiastowej wykonalności. Prace na Mierzei Wiślanej trwają na mocy porozumienia, jakie Urząd Morski w Gdyni zawarł z Państwowym Gospodarstwem Leśnym Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Elbląg.

opublikowano: 2019-02-18
Ferie zimowe z gdyńską Flotyllą Edukacja, Rynek Pracy

Ferie zimowe z gdyńską Flotyllą

Gry i zabawy, zajęcia plastyczne, muzyczne, teatralne, sportowe i wycieczki - to atrakcje dla najmłodszych przygotowane przez Klub 3. Flotylli Okrętów. W piątek zakończył się pierwszy turnus półkolonii zimowych dla dzieci kadry i pracowników RON.

opublikowano: 2019-02-18
Nowy system kamer w Porcie Gdynia Porty, Transport, Logistyka

Nowy system kamer w Porcie Gdynia

Dzięki nowoczesnemu systemowi kamer, który w przyszłości stanie się częścią zintegrowanego stanowiska bezpieczeństwa portu, możliwy będzie monitoring bieżącej sytuacji nie tylko na terenach terminali, ale również na budowanym obecnie Publicznym Terminalu Promowym, magazynie wysokiego składowania przy ul. Logistycznej,  a w przyszłości także w Dolinie Logistycznej.

opublikowano: 2019-02-18

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook