Wiadomości

Mocna stawka na meczach w Świnoujściu Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Mocna stawka na meczach w Świnoujściu

Do centrum Świnoujścia po raz 6 powracają regaty Polish Match Tour. Czas na kolejny pokaz emocjonujących pojedynków na wodzie w wykonaniu najlepszych zawodników match racingowych, którzy w Świnoujściu walczyć będą o punkty Pucharu Świata i punkty do cyklu European Match Race Tour.

opublikowano: 2019-06-20
Procedura podwójnego konosamentu z perspektywy spedytora morskiego Prawo, Polityka, Finanse

Procedura podwójnego konosamentu z perspektywy spedytora morskiego

Transport morski należy do gałęzi gospodarki, w której ważną, jeżeli nie najważniejszą kwestią jest dobór odpowiednich procedur, a co za tym idzie - emisji dokumentów transportowych. Przez "odpowiednie" należy rozumieć procedury, które zagwarantują wszystkim podmiotom zaangażowanym w transport realizację ich partykularnych uprawnień.

opublikowano: 2019-06-20
STARTER w 100czni. Oferuje warsztaty, prelekcje, spotkania oraz coworking pod żurawiami Edukacja, Rynek Pracy

STARTER w 100czni. Oferuje warsztaty, prelekcje, spotkania oraz coworking pod żurawiami

W czerwcu Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER przenosi się na teren 100czni. W jednym z 17 kontenerów, do 30 czerwca 2019 r., odbywają się warsztaty, prelekcje i spotkania: podróżniczy Fuckup Night Trójmiasto, warsztaty o organizacji hackathonów, spotkanie z Godmother, kobiecy spacer po stoczni, pitchingi startupów. Można tu również popracować w niezwykle kreatywnej atmosferze.

opublikowano: 2019-06-19

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook