Wiadomości

Kolejna beczka z substancją chemiczną wydobyta z dna Marynarka, Służby, Ratownictwo

Kolejna beczka z substancją chemiczną wydobyta z dna

Na torze wodnym Szczecin - Świnoujście oprócz obiektów zawierających w sobie materiały wybuchowe znajdowane są również pojemniki ze środkami chemicznymi. Tym razem marynarze 8. Flotylli Obrony Wybrzeża wydobyli pojemnik z nieznaną zawartością, który zostanie zneutralizowany przez wyspecjalizowane pododdziały wojsk chemicznych. Operacja została przeprowadzona w piątek, 13 grudnia.

opublikowano: 2019-12-15
Znamy nowego kierownika tymczasowego w PŻM. Związki popierają poprzedniego Prawo, Polityka, Finanse

Znamy nowego kierownika tymczasowego w PŻM. Związki popierają poprzedniego

13 grudnia odbyła się konferencja dla mediów, podczas której dotychczasowy komisarz PŻM Paweł Brzezicki, podziękował za możliwość zarządzania tym przedsiębiorstwem. Jak mówił:"Grupa Kapitałowa PŻM zaczęła błyszczeć, jeszcze wymaga polerowania, ale jest w bardzo dobrym stadium". Podziękował również ministrowi i Ministerstwu Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej za słowa uznania i dodał, że jeśli będzie jakaś propozycja ze strony ministra Gróbarczyka i ministerstwa, jest do dyspozycji.

opublikowano: 2019-12-14
Największa ryba na świecie znaleziona u wybrzeży Portugalii [video] Rybołówstwo, Ekologia

Największa ryba na świecie znaleziona u wybrzeży Portugalii [video]

Nurkujemy w celu eksplorowania cudownego, tajemniczego i podwodnego świata. Jednak gdy zobaczymy prawdziwego giganta i potwora morskiego, a nasze serce na chwile zamiera zdajemy sobie sprawę, że tego widoku nie zapomnimy do końca życia. Z taką sytuacją zetknęli się portugalscy nurkowie stając oko w oko z największym i najcięższym samogłowem znalezionym przez człowieka na świecie.

opublikowano: 2019-12-14

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook