Wiadomości

Wygraj rejs i jako pierwszy powitaj Dar Młodzieży Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Wygraj rejs i jako pierwszy powitaj Dar Młodzieży

Ponad 10 miesięcy na morzu, 23 odwiedzone porty i przepłynięte 33 tys. mil morskich w rejsie dookoła świata z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Dar Młodzieży, najsłynniejszy polski żaglowiec, w czwartek wraca do domu. Z tej okazji mamy zaproszenia na wyjątkowy rejs. Wyruszamy ze Skweru Kościuszki katamaranem Rubin, by w okolicach Helu jako pierwsi powitać fregatę i towarzyszyć jej aż do Gdyni. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

opublikowano: 2019-03-25
O bezpieczeństwie i gospodarce morskiej w AMW w Gdyni Porty, Transport, Logistyka

O bezpieczeństwie i gospodarce morskiej w AMW w Gdyni

O bezpieczeństwie i gospodarce morskiej rozmawiali eksperci w Gdyni podczas międzynarodowej konferencji „Bezpieczeństwo i gospodarka morska – perspektywy i wyzwania w ujęciu europejskim i transatlantyckim”. Wydarzenie odbyło się w miniony piątek w Akademii Marynarki Wojennej. Jego inicjatorami byli Anna Fotyga, posłanka do Parlamentu Europejskiego, oraz Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów.

opublikowano: 2019-03-25
Dar Młodzieży wraca do domu Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Dar Młodzieży wraca do domu

Na morzu spędzili ponad 10 miesięcy. W tym czasie opłynęli ziemski glob i odwiedzili 23 porty na całym świecie. Kończy się wielka morska przygoda „Daru Młodzieży” i jego załogi. Już za 3 dni, w czwartek 28 marca, żaglowiec wróci do Gdyni z Rejsu Niepodległości. Z tej okazji w naszym mieście odbędzie się sporo atrakcji. Oficjalne powitanie Białej Fregaty rozpocznie się o godz. 11.00. W uroczystości wezmą udział m.in. przedstawiciele władz centralnych, przedstawiciele władz miasta, Marynarka Wojenna czy przedstawiciele i studenci Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Dołącz i Ty.

opublikowano: 2019-03-25

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook