Wiadomości

PZŻ wprowadza system wolontariatu zgodny z wytycznymi Ministerstwa Sportu i światowymi standardami! Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

PZŻ wprowadza system wolontariatu zgodny z wytycznymi Ministerstwa Sportu i światowymi standardami!

Chcesz być wolontariuszem i zdobywać doświadczenie przy imprezach żeglarskich? Zgłoś się do Polskiego Związku Żeglarskiego, który oferuje pionierski, zgodny ze światowymi standardami system wolontariatu. Wolontariuszem może zostać każda osoba fizyczna, która ukończyła 15 rok życia i zgłosi swoją chęć wzięcia udziału w projekcie. Wolontariuszem może zostać również osoba z niepełnosprawnością.

opublikowano: 2020-02-18
Atrakcja dla gdańszczanek i gdańszczan. Zbieraj bursztynowe punkty i popłyń w wyjątkowy rejs Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Atrakcja dla gdańszczanek i gdańszczan. Zbieraj bursztynowe punkty i popłyń w wyjątkowy rejs

Za każde skorzystanie z Karty Mieszkańca oraz udział w darmowych zajęciach „Aktywuj się w Gdańsku” przyznawane są bursztynowe punkty. Akcja trwa do 31 grudnia 2020 roku. Na najaktywniejszych czeka wyjątkowy rejs gdańskimi oldtimerami - jachtami STS "Generał Zaruski", "Old Antica", "Bryza H", "Bonawentura", "Baltic Star". Przewidziane są także inne nagrody rzeczowe.

opublikowano: 2020-02-18
Chiny wyłączą z ceł kolejne towary z USA Prawo, Polityka, Finanse

Chiny wyłączą z ceł kolejne towary z USA

Chińskie władze ogłosiły we wtorek, że będą przyjmować wnioski o wyłączenie z ceł 696 rodzajów produktów sprowadzanych z USA, w tym niektórych paliw i ważnych towarów rolno-spożywczych, takich jak wieprzowina, wołowina, soja, skroplony gaz ziemny i ropa.

opublikowano: 2020-02-18
Pływająca 5-kilometrowa płachta śmieci zaskoczyła płetwonurków (film,zdjęcia) Rybołówstwo, Ekologia

Pływająca 5-kilometrowa płachta śmieci zaskoczyła płetwonurków (film,zdjęcia)

Używamy i wyrzucamy nadmierne ilości plastiku każdego dnia. Niestety nie zdajemy sobie sprawy z tego co potem się z nimi dzieje. Tony plastiku ląduje w oceanach. Fotograf Caroline Power uświadamia społeczeństwom jak ogromnym problemem jest gromadzenie się plastiku w oceanach, a my do znudzenia pokazujemy i opisujemy dlaczego każdy z nas jest za to odpowiedzialny.

opublikowano: 2020-02-18

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook