Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Usługi portowe, Firmy portowe- Przeładunki portowe, Składowanie portowe, Sztauowanie, Trymowanie, Usługi dokerskie, Przeładunki ponadgabarytowe w portach, Przeładunki sztuk ciężkich w portach, Magazyny portowe, Pakowanie, Paletyzacja, Dezynfekcja

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Autentyczna pasja i pełne zaangażowanie będące nieodłącznymi elementami naszego działania sprawiają, że stale poszukujemy nowatorskich i innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają nam wychodzić naprzeciw wygórowanym oczekiwaniom naszych partnerów.

WYSOKIE STANDARDY TECHNOLOGICZNE I INTERPERSONALNE, PEŁNA ELASTYCZNOŚĆ ORAZ UKIERUNKOWANIE NA POTRZEBY KLIENTA

Dla Riva to absolutne priorytety. Realizujemy je sukcesywnie dzięki uniwersalnemu, kompleksowo wyposażonemu, zamkniętemu i autonomicznemu terminalowi obsługiwanemu przez nasz wykwalifikowany zespół specjalistów.

oferta:


Jako jedyni w Polsce (i jedni z niewielu firm w Europie) świadczymy usługę konfekcjonowania pod statkiem (do 1500 ton na dobę) oraz konfekcjonowanie w magazynie klienta (usługa mobilna).

Przeładunki nawozów
Terminal dysponuje niezbędnymi urządzeniami do rozładunku statków lub ich załadunku.

Do obsługi ładunków używamy:

urządzeń hydraulicznych typu fuchs 360 - szt 2
dźwigów linowych typu rdk 200 szt 2
ładowarki teleskopowe merlo 38.7 - szt 2
ładowarki kołowe volvo - szt 2
Jesteśmy w stanie obsłużyć jednostki do 4.000 dwt zachowując ratę przeładunkową do 3.000 t/24h

Terminal dysponuje dwoma nabrzeżami przeładunkowymi o łącznej długości 300 m:

krakowskie 1 – 150m max draft 4,50m
krakowskie 2 – 150m max draft 4,50m
W pierwszej linii dysponujemy 10.000 m2 utwardzonej powierzchni składowej wraz z zasobnią o pojemności 3.000 m3.

W drugiej linii dysponujemy blisko 20.000 m2 utwardzonej przepuszczalnej powierzchni składowej uzbrojonej w boksy składowe.

W bezpośrednim sąsiedztwie terminalu znajdują się bocznice kolejowe do obsługi składów całopociągowych oraz place parkingowe dla samochodów ciężarowych.

Konfekcja nawozów
Dysponujemy nowoczesną i jedyną w Polsce jednostanowiskową linią konfekcjonowania nawozów typu high speed. Linia wyposażona jest w zintegrowany system wagowy certyfikowany przez m. in. certin b.v. oraz urząd miar w gdańsku.

Wysoka wydajności linii pozwala na konfekcjonowanie nawozów w worki typu bbag o pojemności od 100 do 1200 kg, z zachowaniem raty rozładunkowej statku do 1500 t/24h. dodatkowo urządzenie jest w pełni mobilne i mamy możliwość świadczenia usług konfekcji nawozów również w miejscu wskazanym przez klienta.

Terminal jest w pełni przygotowany do obsługi różnych ładunków masowych dostarczanych lub odbieranych drogą morską. Posiadamy utwardzone powierzchnie składowe w pierwszej i drugiej linii składowania.

Dzięki zasięgowi i sile dźwigów linowych oraz szybkości przeładunkowej urządzeń hydraulicznych z powodzeniem obsługujemy statki w relacjach pośredniej i bezpośredniej z zachowaniem raty do 3500 ton na dobę.

Każdego dnia przez nasze "ręce" przechodzą towary takie jak:

nawozy
kamień wapienny,
kruszywa,
koncentraty i żelazostopy.
W obsłudze ładunków zwracamy szczególną uwagę na zminimalizowanie ubytków, szybkość i jakość przeładunków i poszanowanie warunków ochrony środowiska naturalnego.

Oferujemy klientom pełną obsługę logistyczną kontenerów w obrębie portów trójmiejskich.

Posiadamy własny serwis dowozowy dostosowany do przewozu kontenerów 40 ft i 20 ft oraz ciężkich kontenerów 20 ft.
Na terenie Terminalu formujemy i rozformowujemy kontenery z ładunkami konfekcjonowanymi i ładunkami luzem.

Skontaktuj się z nami i zostań kolejnym długoterminowym partnerem.

RIVA TERMINAL GDAŃSK znajduje się przy ul. Przetocznej 66 w Gdańsku. Zajmuje obszar 3 ha i dysponuje dwoma nabrzeżami przeładunkowymi o łącznej długości 300 m i maksymalnym zanurzeniu do 5,00 m.Oferujemy Państwu szeroki zakres usług w obrębie nowoczesnego i w pełni wyposażonego terminalu przeładunkowego, dedykowanego do przeładunku towarów masowych - w szczególności produktów i środków dla rolnictwa.

Konfekcjonowanie nawozów w worki typu BIG-BAG – od 100 do 1200 kg z zachowaniem możliwości konfekcjonowania POD STATKIEM do 1500 ton na dobę - JEDYNA OFERTA W POLSCE i jedna z niewielu w Europie
dysponujemy nowoczesną i jedyną w Polsce jednostanowiskową linią konfekcjonowania nawozów typu HIGH-SPEED. Linia wyposażona jest w zintegrowany system wagowy certyfikowany przez NMi Certin B.V oraz Urząd Miar w Gdańsku

Konfekcjonowanie W MAGAZYNIE KLIENTA (usługa mobilna) – JEDYNA OFERTA W POLSCE i jedna z niewielu w Europie
Wyżej wspomniana jednostanowiskowa linia typu HIGH SPEED jest urządzeniem w pełni mobilnym dzięki czemu możemy realizować konfekcjonowanie w miejscu wskazanym przez klienta

Dwa nabrzeża przeładunkowe o łącznej długości 300 m
KRAKOWSKIE 1 – 150M MAX DRAFT 4,50M
KRAKOWSKIE 2 – 150M MAX DRAFT 4,50M

W pierwszej linii dysponujemy 10000 m2 utwardzonej powierzchni składowej z zasobnicą o pojemności 3000 m3.
W drugiej linii dysponujemy blisko 20000 m2 utwardzonej przepuszczalnej powierzchni składowej uzbrojonej w boksy składowe.
W bezpośrednim sąsiedztwie terminalu znajdują się bocznice kolejowe do obsługi składów całopociągowych oraz place parkingowe dla samochodów ciężarowych.

Bardzo dobre położenie ze względów logistyczno – transportowych
bezpośrednie położenie przy głównej magistrali kolejowej i przy węźle drogowym Trasy Sucharskiego - bezkolizyjnej drogi w Gdańsku, która łączy Terminal kontenerowy DCT oraz Port Północny z Południową Obwodnicą Gdańska. Jest to jeden z fragmentów tras europejskich E75 oraz E77.

MULTIMEDIA:


foldery reklamowe:


słowa kluczowe:


terminal, przeładunki, big-bagowanie

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook