Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Usługi portowe, Firmy portowe- Przeładunki portowe, Składowanie portowe, Sztauowanie, Trymowanie, Usługi dokerskie, Przeładunki ponadgabarytowe w portach, Przeładunki sztuk ciężkich w portach, Magazyny portowe, Pakowanie, Paletyzacja, Dezynfekcja

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Hansa Loadtest Baltic powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie Klientów w zakresie dostarczania specjalistycznych rozwiązań z zakresu przeprowadzania testów obciążeniowych .Jako wyłączny partner holenderskiej firmy Waterweights firma Hansa Loadtest Baltic Sp. z o.o. jest w stanie wykonać testy obciązeniowe w wielu zastosowaniach o masie do 1500 ton.

Stosowana przez nas innowacyjna technologia z użyciem worków napełnianych wodą należy do czystych, bezpiecznych i ekonomicznych metod praktycznych w wielu zastosowaniach dzięki zaawansowanemu projektowaniu.

Posiadamy niezbędne kompetencje nabyte dzięki wiedzy zgromadzonej w trakcie uczestnictwa w zarządzaniu wieloma projektami technicznymi.

Wszystkie testy wykonywane przez Hansa Loadtest Baltic Sp. z o.o. są certyfikowane

Zapraszamy do współpracy.

oferta:


Badanie obciążenia przy użyciu worków wodnych
Worki do testów łodzi ratunkowych i trapów
Testowanie platform, mostów oraz powierzchni podłogowych nośnych
Pomiar obciążenia i siły
Standardowe ogniwa obciążnikowe
Szakle (ładunkowe)
Pomiar ciężaru kompresyjnego
Pomiar naciągu olinowania

słowa kluczowe:


badanie obciążenia przy użyciu worków wodnych, worki do testów łodzi ratunkowych i trapów, testowanie platform, mostów oraz powierzchni podłogowych nośnych, pomiar obciążenia i siły, standardowe ogniwa obciążnikowe
Szakle (ładunkowe), pomiar ciężaru kompresyjnego, pomiar naciągu olinowania

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook