Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy stoczniowe, Usługi dla stoczni, Produkcja dla stoczni- Konstrukcje okrętowe, Antykorozja, Instalacje okrętowe, Izolacje okrętowe, Prace wykończeniowe na statkach, Meble okrętowe, Stolarka okrętowa, Usługi spawalnicze, Usługi monterskie, Rusztowania

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


ZinkPower Szczecin Sp. z o.o. działa na rynku od listopada 1999 roku, świadcząc usługę cynkowania ogniowego w wannie o długości 13 metrów, szerokości 1,5 metra i głębokości 3 metrów.
Odpowiadając na zapotrzebowanie producentów bardzo dużych konstrukcji stalowych w marcu 2010 roku rozpoczęliśmy cynkowanie ogniowe w nowo wybudowanej ocynkowni ZinkPower Wielkopolska Sp. z o.o., zlokalizowanej przy Autostradzie A2 koło Konina. Nasza nowa ocynkownia - wyposażona w wannę cynkowniczą o długości 15,5 metra, szerokości 2,4m i głębokości 3,2 metra - jest obecnie największym tego typu obiektem w tej części Europy. We wrześniu 2011 roku w miejscowości Niepruszewo koło Buku otworzyliśmy ZinkPower Buk - z wanną o wymiarach 7 m długości x 1,8 m szerokości x 3 m głębokości.

Jako firma należąca do Kopf Holding GmbH czerpiemy z wieloletnich doświadczeń ponad 30 firm z Grupy. Cynkowanie ogniowe to nasza pasja, którą chcemy się podzielić z każdym.
Jako producent rurociągów stalowych jesteśmy firmą dobrze znaną na rynku budowy statków. Nasze rurociągi zostały zamontowane na statkach budowanych we Francji, Holandii, Niemczech, Norwegii i Polsce. ZinkPower Szczecin Sp. z o.o. jest obecnie rozpoznawalną marką dobrego dostawcy na europejskim rynku stoczniowym.
ZinkPower Szczecin Sp. z o.o. to również dostawca krat pomostowych w wersji czarnej i ocynkowanej ogniowo według wymiarów podanych przez Klienta. Specjalizujemy się w dostawach trudnych, o krótkim czasie dostawy i wysokim stopniu skomplikowania. Nasze kraty pomostowe to: nowoczesność, lekkość, łatwość montażu i wszechstronne zastosowanie.

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook