Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy stoczniowe, Usługi dla stoczni, Produkcja dla stoczni- Konstrukcje okrętowe, Antykorozja, Instalacje okrętowe, Izolacje okrętowe, Prace wykończeniowe na statkach, Meble okrętowe, Stolarka okrętowa, Usługi spawalnicze, Usługi monterskie, Rusztowania

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


PPH MODUL Sp. z o.o. jest prywatną polską firmą produkującą wysokiej jakości kabiny sanitarne na wszystkie rodzaje statków, platformy wiertnicze oraz dla budownictwa lądowego w bardzo konkurencyjnych cenach.

Założony w 1990 roku PPH MODUL wykazał bardzo wysoką dynamikę rozwoju zwiększając wielokrotnie wielkość produkcji. Było to możliwe między innymi dzięki zbudowaniu nowej hali produkcyjnej oraz zakupieniu szeregu nowoczesnych maszyn i urządzeń.

Sukces jaki został przez nas osiągnięty w ciągu ostatnich 20 lat możliwy był przy zachowaniu czterech podstawowych zasad:
1) elastyczność produkcji pozwalająca spełnić każde życzenie klienta,
2) wysoka jakość produktu finalnego odpowiadająca międzynarodowym standardom,
3) terminowość dostaw zgodnie z ustalanymi harmonogramami,
4) konkurencyjna cena w stosunku do producentów kabin sanitarnych na świecie.

PPH MODUL posiada 4100 m2 powierzchni produkcyjnej zlokalizowanej na 10.000 m2 działce w Ostródzie, mieście znajdującym się 135 km od Gdańska przy głównej drodze do Warszawy.
Aktualne zdolności produkcyjne wynoszą 1800 kabin rocznie.

oferta:


W PPH MODUL produkcja jest nastawiona na zaspokajanie indywidualnych potrzeb klienta. Wysoko wykwalifikowany i wydajny personel PPH MODUL oferuje:
W dziale konstrukcyjnym współpracę z odbiorcą celem znalezienia najlepszych rozwiązań i ustalenia wymagań odnośnie produktu. Wszelkie prace projektowe prowadzone są w programie AUTOCAD przez wykwalifikowaną kadrę inżynierską.

Produkcja w firmie PPH MODUL nastawiona jest przede wszystkim na wysoką jakość poprzez zdobyte doświadczenie odpowiadające wszelakim światowym normom technicznym takim jak ILO i SOLAS zgodnymi z wymaganiami głównych towarzystw klasyfikacyjnych takich jak (LR, GL, DNV, BV, PRS, SBG i wielu innych).
Konkurencyjność cen została osiągnięta między innymi poprzez istotne zwiększenie wydajności w ciągu ostatnich dwudziestu lat.

W PPH MODUL wszystkie materiały i wyposażenie używane do produkcji kabin są najwyższej jakości. Dodatkowo wszystkie wyroby poddawane są surowej kontroli jakości i testom, co eliminuje ilość reklamacji i skarg odbiorców.

W roku 1991 pierwsze kontrakty zostały zawarte na dostawe kabin sanitarnych na serię statków budowanych w stoczni Appledore Ltd w Anglii oraz Burmeister & Wain w Danii.
Dzisiaj PPH MODUL oferuje szeroki asortyment w pełni wyposażonych i gotowych do zainstalowania kabin wyprodukowanych zgodnie z życzeniem odbiorców.
Te kabiny są przygotowane do montażu na każdym typie statków, wieżach wiertniczych oraz budynkach specjalnych jak hotele, szkoły, szpitale itp.

kontakty:


P.P.H. MODUL Sp. z o.o.
14-100 Ostróda, ul. Grunwaldzka 74

89 646 30 77
89 646 03 73

Dyrektor Zarządzający :
Sławomir Białkowski
modul@post.pl
kom. 608 202 088

Dyrektor Handlowy
Waldemar Gazda
waldemar.gazda@modul.com.pl
kom. 696 228 054

słowa kluczowe:


kabiny sanitarne,kabiny stalowe, kabiny panelowe,kabinyna statki, platformy wiertnicze, kabiny dla budownictwa, hoteli, szpitali, akcesoria sanitarne, modul, drzwi okrętowe,meble,wyposażenie statków,remonty statków

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook