Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy stoczniowe, Usługi dla stoczni, Produkcja dla stoczni- Konstrukcje okrętowe, Antykorozja, Instalacje okrętowe, Izolacje okrętowe, Prace wykończeniowe na statkach, Meble okrętowe, Stolarka okrętowa, Usługi spawalnicze, Usługi monterskie, Rusztowania

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Celem kluczowym i główną misją przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie stabilnej pozycji stronie kupującej na szczecińsko-polickim rynku okrętowym – głównie dla klientów holenderskich i niemieckich.

Budowanie statków/kadłubów czy bloków kadłubów jednostek morskich i śródlądowych zostało podyktowane długoletnim doświadczeniem i nietuzinkową historią osób zarządzających na rynku okrętowym w idealnie zlokalizowanym geograficznie regionie. Doświadczenie jest również przenoszone na rynki zagraniczne Niemiec i Holandii.

Firma Partner zrzesza najlepiej wykwalifikowaną i doświadczoną okrętową kadrę roboczą, skupiając pracowników polskich i zagranicznych.

Z firmą współpracuje również rzesza elastycznych podwykonawców, świadczących usługi o najwyższej jakości.

oferta:


Aktywność na rynkach Niemiec i Holandii umożliwia oferowanie klientom szerokiego wachlarza usług okrętowych. Począwszy od prac montersko – spawalniczych, spółka świadczy usługi w branży malarskiej oraz wyposażeniowej.

Spółka posiada oddziały podatkowe na terenie państw wykonywanych przez siebie usług oraz obsługę renomowanych kancelarii prawno-podatkowych z tychże państw.

W ramach aktywności na rynku holenderskim firma wzbogaciła swoje doświadczenie o budowy i wyposażenie ślusarskie tzw. „megayachtów".

Duża liczba wysoko wykwalifikowanych pracowników świadczyła usługi wyposażeniowe na nowobudowanych kotwicowcach, ciężkich holownikach oraz wielozadaniowcach na terenie Niemiec.

Przedsiębiorstwo wypełnia misję stabilnej pozycji wykonawcy kadłubów i statków na szczecińsko/ polickim rynku okrętowym w segmencie wielozadaniowców do ładunków ciężkich oraz frachtowców uniwersalnych – również pod ładunki kontenerowe o wymiarach:

Loa do 120 m,
B do 20 m,
tonażu stali do 2000 t

głównie dla odbiorców holenderskich.

Na sąsiednich budowach firma produkuje również kadłuby śródlądowych barek pchanych i motorowych masowców i tankowców, a także konstrukcje pontonów morskich dla odbiorców holenderskich i niemieckich.

Cała produkowana flota dostarczana jest w stanie kompletnie wyposażonego kadłuba bądź statku – w zależności od kontraktowanych zakresów prac. Jednostki wypływają z kompletnymi systemami rurociągów, izolacją, elektryką i w razie potrzeb – systemami nawigacyjnymi. Produkowane kadłuby/statki pokryte są pełnym systemem antykorozyjnym.

Prace izolacyjne i elektryczne
Grupa Partner realizuje wykonawstwo i dostawy w zakresie izolacji i elektryki w nowych budowach w Polsce, a także oferuje te usługi na rynkach Holandii i Niemiec.

Budowa rusztowań w zachodnie Europie
Grupa Partner rozpoczyna delegowanie wysoko wykwalifikowanych pracowników do budowy rusztowań w nowobudowanych zakładach przemysłu ciężkiego i energetycznego na terenie Niemiec.

kontakty:


Partner Stocznia Sp. z o.o.
ul. Jasienicka 5a
72-010 Police

tel. +48 91 317 24 81
fax +48 91 317 24 84
zarzad@partnerstocznia.pl

słowa kluczowe:


budowa statków, budowa kadłubów, budowa kadłubów okrętowych, budowa bloków kadłubów, pontony morskie, antykorozja, prace monterskie, prace spawalnicze, stocznia partner, partner stocznia

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook