Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy stoczniowe, Usługi dla stoczni, Produkcja dla stoczni- Konstrukcje okrętowe, Antykorozja, Instalacje okrętowe, Izolacje okrętowe, Prace wykończeniowe na statkach, Meble okrętowe, Stolarka okrętowa, Usługi spawalnicze, Usługi monterskie, Rusztowania

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Firma Nyborg AS została założona w 1947 roku w Norwegii. Od 1950 roku jest dostawcą wentylatorów dla przemysłu okrętowego i meblowego. W latach sześćdziesiątych główną dziedziną jej działalności stała się produkcja dla przemysłu okrętowego, a później także dla przemysłu lądowego.

Od początku najważniejsze dla NYBORG AS były tradycja, doświadczenie i nowoczesna technologia. Dziś firma jest jednym z głównych dostawców wentylatorów i wyposażenia na światowym rynku okrętowym i lądowym.

Malborska Fabryka Wentylatorów MAWENT działa na polskim i światowym rynku od 1956 roku. Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją solidności naszych produktów i usług oraz podstawą dalszego rozwoju.

Firma NYBORG-MAWENT istnieje od 2005 roku. Powstała z połączenia dwóch firm specjalizujących się w produkcji wentylatorów przemysłowych: norweskiej firmy NYBORG AS i polskiej Malborskiej Fabryki Wentylatorów MAWENT SA. Obie firmy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Firma Nyborg – Mawent jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań do przetłaczania oraz transportupowietrza, mieszanin gazów i innych substancji. Urządzenia Nyborg-Mawent pracują na całym świecie, na różnych szerokościach i długościach geograficznych, często w ekstremalnych warunkach.

Na początku 2010 roku, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, powstało biuro projektowe NM Design Office sp. z o.o. Pierwotnie główną działalnością biura było projektowanie urządzeń i instalacji wentylacyjnych dla firm Grupy Nyborg.

Obecnie biuro zajmuje się przede wszystkim kompleksowym projektowaniem rozwiązań wentylacyjno-klimatyzacyjnych dla klientów zewnętrznych.

Dzięki temu Grupa Nyborg jest w stanie dostarczyć kompletne rozwiązania zawierające projekt, uzgodnienia techniczne i nadzór autorski. Projektanci z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem wnoszą do NM Design Office profesjonalizm, wiedzę, kompetencje oraz szybkość, terminowość, nowe technologie i wielki entuzjazm.

oferta:


Wentylatory Dachowe
Dmuchawy pomocnicze silników okrętowych
Głowice wentylacyjne
Przeciwwybuchowe
Przepustnice
Tłumiki
Wentylatory osiowe
Wentylatory promieniowe
Przenośny wentylator odgazowujący
Żaluzje pogodowe
Żaluzje z odkraplaczem

MULTIMEDIA:


foldery reklamowe:


filmy:


Nyborg-Mawent podbija światowe rynki:

słowa kluczowe:


wentylatory, wentylatory okrętowe, żaluzje pogodowe, tłumiki, głowice wentylacyjne, dmuchawy pomocnicze silników głównych, dmuchawy pomocnicze silników okrętowych

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook