Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy stoczniowe, Usługi dla stoczni, Produkcja dla stoczni- Konstrukcje okrętowe, Antykorozja, Instalacje okrętowe, Izolacje okrętowe, Prace wykończeniowe na statkach, Meble okrętowe, Stolarka okrętowa, Usługi spawalnicze, Usługi monterskie, Rusztowania

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Firma NAVIKON-STAL Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w Szczecinie w roku 1997 jako firma specjalizująca się w złożonych pracach stalowych. Została ona utworzona na bazie stoczni remontowej NAVIKON Ship Repair Yard Sp. z o.o. ze Świnoujścia, która w dalszym ciągu ofertuje kompleksowe prace remontowe na statkach, a także buduje i wyposaża nowe jednostki.

Firma NAVIKON-STAL Sp. z o.o. posiada obecnie ponad 70 monterów konstrukcji stalowych oraz spawaczy z długoletnim doświadczeniem w branży budowy i remontów konstrukcji stalowych. Firma oferuje następujące grupy usług:

• Budowa konstrukcji stalowych na terenie produkcyjnym przy Nabrzeżu Tureckim w porcie w Szczecinie. Prefabrykacja konstrukcji odbywa się we własnej hali montażowej o powierzchni 450 m2 oraz na łożach kadłubowych na otwartej przestrzeni przy nabrzeżu portowym.

• Prefabrykacja konstrukcji na terenie klienta na terenie Polski lub za granicą

• Prace kadłubowe na statkach przy kejach remontowych portu w Szczecinie

• Budowa konstrukcji za stali nierdzewnej i aluminium

• Prace rurarske na systemach z rur ze stali nierdzewnej i zwykłej
(montaż nowych systemów oraz wymiany w systemach istniejących).

słowa kluczowe:


Budowa konstrukcji stalowych

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook