Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy stoczniowe, Usługi dla stoczni, Produkcja dla stoczni- Konstrukcje okrętowe, Antykorozja, Instalacje okrętowe, Izolacje okrętowe, Prace wykończeniowe na statkach, Meble okrętowe, Stolarka okrętowa, Usługi spawalnicze, Usługi monterskie, Rusztowania

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Jesteśmy firmą obecną na rynku usług antykorozyjnych i izolacyjnych od ponad 50 lat. Od lat, biorąc pod uwagę trudności branży okrętowej, staramy się konsekwentnie rozszerzać zakres proponowanych usług i pozyskujemy nowych zleceniodawców spoza przemysłu okrętowego. Nasz zakład produkcyjny nr 1 przy ul. Marynarki Polskiej 59 konsekwentnie rozbudowujemy i unowocześniamy, czego dowodem jest nowoczesna komora śrutownicza do pneumatycznej obróbki strumieniowo ściernej z zamkniętym obiegiem ścierniwa oraz komora malarsko-suszarnicza, pozwalająca na nakładanie wielowarstwowych zestawów malarskich w warunkach kontrolowanej temperatury i wilgotności.

W zakładzie nr 1 wykonujemy prace konserwacyjno-malarskie oraz metalizację natryskową dla takich firm jak: Mostostal Pomorze SA, Gafako Sp. z o.o., Wetcab Sp. z o.o., Intertech Sp. z o.o., Tritec Polska Sp. z o.o., Union Sp. z o.o., A+F GmbH i wielu innych, głównie związanych z rynkiem konstrukcji off-shore oraz energetyki wiatrowej.

Nasz zakład zewnętrzny (Zakład produkcyjny nr 2) to zakład do prac na terenie stoczni, głównie współpracujący z firmą Alkor na terenie dawnej Stoczni Gdańskiej.

Jesteśmy małą firmą, średniorocznie zatrudniamy 25 osób. Inwestujemy w naszych pracowników, podnosimy kwalifikacje personelu. Nasi malarze uzyskali certyfikaty w zakresie nakładania powłok malarskich wg systemu Norsok M 501 ,a pracownicy nadzoru - certyfikaty Frosio III.

oferta:


Oczyszczanie powierzchni i zabezpieczenie antykorozyjne
Kompletna linia produkcyjna składa się z komory śrutowniczej oraz komory malarsko-suszarniczej, które mają możliwość przyjęcia elementów o długości do 18m, szerokości do 5m i wysokości do 4 m oraz ciężarze do 35 ton.
W zakresie prac konserwacyjno-malarskich wykonujemy czyszczenie, konserwacje i malowanie: zbiorników, ładowni, pomieszczeń, wiaduktów, mostów, dźwigów, konstrukcji stalowych. Stosujemy wszystkie rodzaje materiałów malarskich, również wymagające użycia specjalistycznego sprzętu. Pracujemy w systemach zgodnych z Poslkimi Normami, jak i wg standardu Norsok M-501.
Oferujemy również usługę czyszczenia powierzchni wewnętrznej rur o średnicy od 50 do 305 mm.
Metalizacja natryskowa. Technologię metalizacji natryskowej stosuje się w przypadku gdy gabaryty konstrukcji przekraczają wymiarowo możliwości zastosowania metalizacji metodą zanurzeniową (np. cynkowanie ogniowe). Okres ochronny zabezpieczenia w tej technologii jest 3-4 krotnie dłuższy od samej powłoki malarskiej - tj. ok. 20 lat. Ważnym elementem tego procesu technologicznego jest maksymalne skrócenie czasu pomiędzy procesami oczyszczania i metalizacji. Daje to możliwość potencjalnego wyeliminowania złego wpływu czynników atmosferycznych powodujących ogniska korozji po procesie czyszczenia.

Wykonujemy izolacje: pomieszczeń, zbiorników, przewodów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, rurociągów parowych i wodnych, instalacji chłodniczych.
Stosujemy technologię i materiały tradycyjne: wełny mineralne i szklane, styropiany, poliuretany oraz nowoczesną metodą izolacji ciekłym poliuretanem pod płaszcz z blach.

Oferujemy nowoczesną metodę posadawiania maszyn i urządzeń na podkładkach z tworzyw chemoutwardzalnych. Wykonujemy posadawiania: silników głównych, silników pomocniczych, pochew wałów śrubowych, agregatów prądotwórczych, przekładni głównych, pomp, wind holowniczych, kotwicznych i cumowniczych, obrabiarek i innych mechanizmów i urządzeń. Posadawianie przy użyciu tworzyw chemoutwardzalnych można stosować wszędzie tam, gdzie naciski jednostko­we nie przekraczają 3,5 Mpa, a tempe­ratura na powierzchni podkładek nie przekracza 70°C.

kontakty:


Biuro czynne od poniedziałku do piątku, w godz: 7.00 - 15.00
Centrala 58/ 346 49 61
Sekretariat, Kadry Tel/ Fax.: 58/ 343 20 64
Kierownicy Zakładów 058/ 346 49 61 wew.27

słowa kluczowe:


antykorozja, malowanie, metalizacja, izolacja, posadowienia, konserwacja, śrutowanie, piankowanie, off-shore

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook