Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy stoczniowe, Usługi dla stoczni, Produkcja dla stoczni- Konstrukcje okrętowe, Antykorozja, Instalacje okrętowe, Izolacje okrętowe, Prace wykończeniowe na statkach, Meble okrętowe, Stolarka okrętowa, Usługi spawalnicze, Usługi monterskie, Rusztowania

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

Klimstat Sp. z o.o.

Adres: 70-010 Szczecin,
ul. Szczawiowa 53 B
telefon: 48 (91) 43 19 047
e-mail: office@klimstat.pl
www: www.klimstat.pl
fax: (91) 43 19 048, 43 19 049

o firmie:


Firma KLIMSTAT powstała w lutym 1997 r. Początkowo głównym profilem jej działalności było chłodnictwo i klimatyzacja na obiektach morskich tj. statkach Polskiej Żeglugi Morskiej, w bardzo trudnych warunkach eksploatacyjnych gdzie zajmowaliśmy się przebudową systemów chłodni i klimatyzacji z czynnika chłodniczego R 12 na R 22. Wyniesione stąd doświadczenia odgrywają szczególną rolę przy projektowaniu i eksploatacji systemów klimatyzacji i chłodnictwa na obiektach lądowych.


Obecnie firma KLIMSTAT zajmuje się szeroko pojętą klimatyzacją, instalacjami wentylacyjnymi, chłodniczymi i automatyką zabezpieczającą i sterującą oraz sprzedażą urządzeń i akcesoriów do powyższych systemów.


Zatrudniamy doświadczonych techników, którzy fachowo realizują powierzone zadania w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji.

słowa kluczowe:


klimatyzacja,klimatyzacja morska,klimatyzacja na obiektach morskich,

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook