Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy stoczniowe, Usługi dla stoczni, Produkcja dla stoczni- Konstrukcje okrętowe, Antykorozja, Instalacje okrętowe, Izolacje okrętowe, Prace wykończeniowe na statkach, Meble okrętowe, Stolarka okrętowa, Usługi spawalnicze, Usługi monterskie, Rusztowania

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Firma K-FLEX POLSKA Sp. z.o.o. jest polskim oddziałem firmy L'ISOLANTE K-FLEX.

Oferujemy izolacje techniczne z kauczuku syntetycznego przeznaczone dla: chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewnictwa w tym techniki solarnej, instalacji sanitarnych, przemysłowych, chemicznych oraz instalacji gazów technicznych. Ponadto oferujemy materiały do walki z hałasem i innych wszechstronnych zastosowań akustycznych.

Oferujemy naszym klientom, rozwiązania z zakresu techniki izolacyjnej spełniające najwyższe wymagania techniczne, tworząc jednocześnie bardzo dogodny serwis - prosty sposób zamawiania, dostępność do produktów na terenie całego kraju, szybkie dostawy w dowolne miejsce w Polsce, łatwość uzyskania porady czy pomocy technicznej.


Dążymy do uzyskania satysfakcji klienta poprzez sprawną obsługę, ofertę uproszczenia prac montażowych przez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu techniki izolacyjnej, pomoc i opiekę techniczną na każdym etapie współpracy - od zapytania do montażu.

Misją naszej firmy jest zdobycie pozycji lidera na rynku izolacyjnych materiałów kauczukowych w Polsce, zgodnie z działaniami całej grupy IK na świecie.

oferta:


K-Flex ECO - otuliny i maty

K-FLEX ECO otuliny i maty - materiał izolacyjny wykonany z syntetycznej pianki kauczukowej w charakterystycznym, zielonym kolorze, w postaci cylindrycznych rur: bez lub z rozcięciem, o dł.2mb; pakowane w kartony; a także jako maty izolacyjne, zwijane w role, o szerokości 1 lub 1,5m, pakowane w worki PE. Służą do izolowania termicznego oraz ochrony przeciw-kondensacyjnej wewnętrznych instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, grzewczych i sanitarnych. Jego szczególne zalety sprawiają, że może być używany zarówno w: przemyśle stoczniowym, lotniczym, elektronice, petrochemii jak i obiektach podziemnych. Idealnie sprawdza się w budynkach użyteczności publicznej, szpitalach, serwerowniach itp.
W przypadku izolowania instalacji zewnętrznych należy stosować firmowe farby ochronne lub otuliny z fabrycznym/zewnętrznym płaszczem ochronnym (np. K-Flex AL CLAD).

Przewodność cieplna
(DIN 52613) λ od 0,036 W/(mK)
Zakres temperatur od -70°C do +150°C
Współczynnik odporności na rozpraszanie pary wodnej
(DIN 52615 ISO 9346) µ ≥ 4.000
Zakres średnic - otuliny od 10 do 114 mm
Zakres grubości - otuliny 9, 13, 19, 25, 32 mm
Zakres grubości - maty 6, 10, 13, 16, 19, 25, 32 mm

słowa kluczowe:


artykuły izolacyjne, izolacje, izolacja otuliny, maty, pianki, płyty izolacyjne

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook