Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy stoczniowe, Usługi dla stoczni, Produkcja dla stoczni- Konstrukcje okrętowe, Antykorozja, Instalacje okrętowe, Izolacje okrętowe, Prace wykończeniowe na statkach, Meble okrętowe, Stolarka okrętowa, Usługi spawalnicze, Usługi monterskie, Rusztowania

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


ECKERT A.S. jest producentem przecinarek sterowanych komputerowo, tnących we wszystkich dostępnych technologiach: laserowej, plazmowej, gazowej i wodnej.

Działając na rynku przecinarek już od 1990 roku, wprowadziliśmy wiele nowoczesnych i wyjątkowych na skalę światową rozwiązań. Wraz z rozwojem dziedzin wiedzy, związanych z maszynami i ich oprogramowaniem, systematycznie udoskonalamy nasze przecinarki. Inwestujemy w innowacje, stawiamy na jakość! Działamy tak nie tylko aby dościgać bieżące rozwiązania, ale przede wszystkim by kreować przyszłe!

Maszyny ECKERT konstruowane są tak, aby zapewnić klientom optymalne dopasowanie ich do realiów hali produkcyjnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, osiągnęliśmy przewagę w produkcji najbardziej efektywnych i solidnych przecinarek na rynku Europejskim.

Posiadamy doskonale wykwalifikowany serwis, który służy pomocą naszym Klientom, na całym świecie.

słowa kluczowe:


przecinarki cnc, producent przecinarek, przecinarka,przecinarki, cięcie tlenowe, cięcie plazmowe, cięcie laserowe, cięcie wodne,

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook