Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy stoczniowe, Usługi dla stoczni, Produkcja dla stoczni- Konstrukcje okrętowe, Antykorozja, Instalacje okrętowe, Izolacje okrętowe, Prace wykończeniowe na statkach, Meble okrętowe, Stolarka okrętowa, Usługi spawalnicze, Usługi monterskie, Rusztowania

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

Creon Sp. z o.o.

Adres: 80-297 Miszewo /k. Gdańska,
Miszewo 107
telefon: (58) 66 15 111
e-mail: creon@creon.pl
www: www.creon.pl

o firmie:


CREON jest działającą od 1989 roku prywatną firmą, wyspecjalizowaną w systemach klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania powietrznego. Zakres działania CREONu obejmuje całość zagadnień związanych z tą tematyką: od doradztwa i konsultacji, poprzez projektowanie, produkcję własną, kompletację - w tym import - aż po realizację "pod klucz" i serwis.

Unikalną specjalnością CREONu jest projektowanie i wykonawstwo systemów ogrzewania węzłów betoniarskich. CREON szczyci się również wyjątkowo bogato wyposażoną wypożyczalnią nagrzewnic, klimatyzatorów i osuszaczy powietrza.

CREON proponuje także usługi takie jak:
•osuszanie i ogrzewanie hal w trakcie budowy;
•osuszanie budynków w trakcie budowy i po zalaniu;
•ogrzewanie i klimatyzacja obiektów wystawowo-targowych w czasie imprez;
•wypożyczalnia nagrzewnic olejowych, gazowych i elektrycznych, wynajem pieców nadmuchowych, stacjonarnych i mobilnych oraz klimatyzatorów.

•serwis najróżniejszego typu nagrzewnic i urządzeń związanych z obróbką powietrza.
•czyszczenie kanałów wentylacyjnych


Produkcja CREONu obejmuje kontenerowe nagrzewnice powietrza, kształtki i elementy instalacji wentylacyjnych, klasyczne kanały z blachy stalowej oraz rury spiro.

Nową specjalnością firmy CREON jest klimatyzacja na statkach oraz wentylacja na statkach oraz innych jednostkach pływających.

Oferta handlowa CREONu obejmuje pełną gamę produktów takich jak: piece nadmuchowe i nagrzewnice powietrza, centrale wentylacyjne i centrale klimatyzacyjne, osuszacze powietrza i nawilżacze powietrza, kurtyny powietrzne, akcesoria i elementy instalacji, kominki, domowe piece na drewno oraz odkurzacze centralne wraz z oprzyrządowaniem.

CREON jest wyłącznym importerem i dystrybutorem w Polsce marek Arcotherm i Arcodry włoskiej firmy Biemmedue.

słowa kluczowe:


klimatyzacja na statkach, wentylacja na statkach, piece nadmuchowe, nagrzewnice powietrza, centrale wentylacyjne, centrale klimatyzacyjne, osuszacze powietrza, nawilżacze powietrza, kurtyny powietrzne, akcesoria, odkurzacze centralne

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook