Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy stoczniowe, Usługi dla stoczni, Produkcja dla stoczni- Konstrukcje okrętowe, Antykorozja, Instalacje okrętowe, Izolacje okrętowe, Prace wykończeniowe na statkach, Meble okrętowe, Stolarka okrętowa, Usługi spawalnicze, Usługi monterskie, Rusztowania

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Mamy przyjemność przedstawić Państwu BEZALIN S.A. – lidera na krajowym rynku technicznych wyrobów włókienniczych i pożarniczych, łączącego tradycje z nowoczesnością.

Z małego prywatnego warsztatu, założonego w połowie XIX wieku, który wytwarzał liny z włókien naturalnych najprostszą metodą, na przestrzeni lat powstał nowoczesny zakład produkcyjny wykorzystujący najnowsze technologie i bogactwo swego długoletniego doświadczenia w branży.

Możemy się poszczycić bardzo szeroką ofertą produkcyjną (łącznie ponad 2500 produktów), skierowaną do 3 zasadniczych grup odbiorców w rolnictwie, powroźnictwie i pożarnictwie. Zastosowanie produktów Bezalinu jest praktycznie nieograniczone i często zależy od pomysłowości użytkownika. Nasze produkty spełniają normy europejskie co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty.
Nasza oferta produkcyjna jest ciągle wzbogacana i systematycznie poszerzana o nowe rozwiązania będące reakcją na zapotrzebowanie naszych klientów.

słowa kluczowe:


liny okrętowe, liny na statki, liny, sznury,

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook