Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy stoczniowe, Usługi dla stoczni, Produkcja dla stoczni- Konstrukcje okrętowe, Antykorozja, Instalacje okrętowe, Izolacje okrętowe, Prace wykończeniowe na statkach, Meble okrętowe, Stolarka okrętowa, Usługi spawalnicze, Usługi monterskie, Rusztowania

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Firma Baltex Ship Service ma wieloletnie doświadczenie w pracach remontowo - stolarskich i spawalniczych oraz hydroblastingu na statkach różnego typu.

Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników - myśląc o przyszłości stawiamy na profesjonalizm. Zatrudniamy osoby rzetelne i obowiązkowe, identyfikujące się z firmą i jej założeniami.

Stale rozszerzamy zakres usług według europejskiego poziomu, unowocześnianie bazy technicznej i aktualizacja technologii wykonywanych prac to czynniki, które wypływają dynamicznie na rozwój firmy.

Do tej pory wykonaliśmy prace remontowo - modernizacyjne na ponad 40 statkach, zarówno w stoczniach, jak i podczas rejsów. Dysponujemy własną bazą transportową, która umożliwia naszym pracownikom dotarcie w miejsce zleceń w ciągu 24 godzin na terenie całej Europy.

O bardzo dobrej renomie firmy świadczy długoletnia współpraca z czołowymi europejskimi armatorami. Nasz sukces zawdzięczamy rozsądnemu połączeniu zarządzania i koordynacji prac z najwyższą jakością ich wykonania.

Mamy przyjemność współpracować m.in. z kompanami:
Seatrade Groningen
Triton GMBH

słowa kluczowe:


hydroblasting

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook