Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy stoczniowe, Usługi dla stoczni, Produkcja dla stoczni- Konstrukcje okrętowe, Antykorozja, Instalacje okrętowe, Izolacje okrętowe, Prace wykończeniowe na statkach, Meble okrętowe, Stolarka okrętowa, Usługi spawalnicze, Usługi monterskie, Rusztowania

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


CHROŃ ŚRODOWISKO NATURALNE z nami

AWA Sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa opierająca swój rozwój na solidnych podstawach wiedzy inżynierskiej oraz najwyższej jakości produktach i usługach.

Zakres działalności firmy AWA obejmuje:
- produkcję i dystrybucję sprzętu do usuwania rozlewów olejowych z wód powierzchniowych, gruntowych i gruntu;
- prace o charakterze projektowo wdrożeniowym.

Oferujemy produkowany przez naszą firmę, sprzęt służący do ochrony środowiska przed rozlewami i skutkami rozlewów olejowych oraz substancji ropopochodnych.

Produkowane przez nas wyroby mają szerokie zastosowanie. Można je używać zarówno na wodzie jak i na lądzie, w działaniach profilaktycznych jak i do skutecznej likwidacji szkód powstałych na skutek wycieków olejowych i ropopochodnych. Produkty firmy AWA są używane przez znane przedsiębiorstwa i instytucje w całej Polsce m.in.: stocznie morskie, stocznie śródlądowe, jednostki wojskowe, jednostki straży pożarnej, stacje paliw, wiele innych przedsiębiorstw, w których występują zagrożenia wycieku substancji olejowych i ropopochodnych.

Wyroby naszej firmy uzyskały bardzo dobrą opinię Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej, Państwowej Inspekcji Ochrony Środowiska oraz Urzędu Morskiego w Gdyni.

oferta:


USŁUGI PROJEKTOWO-WDROŻENIOWE
PRODUKTY:
- Zapory przeciwolejowe
- Produkty sorbentowe
- Środki dyspergująco-myjące
- Urządzenia do ochrony przeciwolejowej
- Zbiorniki cieczy
- Plandeki i pokrowce

kontakty:


Awa Sp. z.o.o
ul.Filtrowa 7
84-208 Kielno
tel. 58 676 47 29
kom.502 551 634
biuro@awa.gda.pl

słowa kluczowe:


usługi projektowo-wdrożeniowe, zapory przeciwolejowe, produkty sorbentowe, środki dyspergująco-myjące, urządzenia do ochrony przeciwolejowej, zbiorniki cieczy, plandeki, pokrowce, sorbenty, AWA Sp. z o.o.

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook