Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy stoczniowe, Usługi dla stoczni, Produkcja dla stoczni- Konstrukcje okrętowe, Antykorozja, Instalacje okrętowe, Izolacje okrętowe, Prace wykończeniowe na statkach, Meble okrętowe, Stolarka okrętowa, Usługi spawalnicze, Usługi monterskie, Rusztowania

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Firma A.P. & A. Poland Sp z o.o. została założona w 1992 r przez Prezesa ,pana Adreasa Papadakisa ( BSc. Marine Eng. CEng., IMAREST.SNAME) który zobaczył potencjał jaki istniał w branży morskiej w Polsce.

W roku 2005 A.P.&A. Poland Sp z o.o. uzyskała certyfikat wpisu do rejestru agencji zatrudnienia ( kierowanie osób do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych) i obecnie zarejestrowana jest pod nr 1803.

W roku 2013 firma uzyskała certyfikat zgodności z wymogami prawidła 1.4 Konwencji o pracy na morzu,2006 ( MLC 2006) dla systemu zarządzania biurem naboru i pośrednictwa marynarzy i działa obecnie zgodnie z otrzymanym certyfikatem nr 17.

A.P. & A. Poland Sp z o.o. jest dumnym członkiem A.P. & A. Group of Companies ( apanda.com) która długo i owocnie funkcjonuje w światowej branży morskiej co pozwala oferować prace dobrze płatne i wiarygodne.

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook