Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Transport intermodalny, Transport drogowy, Transport kolejowy

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


OpenLog jest firmą działającą na międzynarodowym rynku przewozów multimodalnych.

Naszym klientom proponujemy sprawdzone, jak i nowatorskie, lecz zawsze przemyślane rozwiązania, ściśle dostosowane do ich potrzeb i zapewniające najwyższą jakość usług w połączeniu z korzystną ceną.

Posiadając niezbędne kwalifikacje i wykorzystując szlifowane przez wiele lat doświadczenie, z pełnym zaangażowaniem w wykonywaną pracę, dbamy o powierzony nam ładunek tak, aby bezpiecznie i na czas dotarł w miejsce swojego przeznaczenia.

Świadcząc nasze usługi, staramy się szanować czas naszych klientów, ograniczając ich zaangażowanie w proces realizacji zlecenia do niezbędnego minimum.

oferta:


Spedycja morska jest jedną z podstawowych działalności w ofercie OpenLog. Jej elementami są wysyłki pełnokontenerowe FCL oraz drobnicowe LCL, break bulk oraz ładunki ponadnormatywne.
Usługami dodanymi są OBSŁUGA CELNA I PORTOWA oraz usługi UBEZPIECZENIA CARGO

Obsługujemy Państwa ładunki niemalże we wszystkich częściach świata, w systemie "door to door", korzystając z sieci sprawdzonych agentów - wierzymy, że tylko myśląc globalnie, a działając lokalnie możemy zaproponować klientom wysokojakościowy, satysfakcjonujący serwis.

Wysyłki pełnokontenerowe FCL oraz drobnicowe LCL, break bulk oraz ładunki ponadnormatywne.

słowa kluczowe:


spedycja morska, transport morski

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook