Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Transport intermodalny, Transport drogowy, Transport kolejowy

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


ATC Cargo S.A. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w oferowaniu kompleksowych rozwiązań logistycznych, realizowanych na wszystkich szerokościach geograficznych.

Obsługujemy ładunki „door to door” transportem morskim, lotniczym, drogowym bądź z zastosowaniem rozwiązań intermodalnych. Zajmujemy się również obsługą celną, wykonywaniem wymaganych badań, uzyskiwaniem stosownych certyfikatów, magazynowaniem, obsługą portową itp.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów ograniczając ich zaangażowanie do minimum przy jednoczesnej maksymalizacji własnych działań.

Kierujemy się zasadą, iż nie sprzedajemy jedynie usług logistycznych, transportowych czy spedycyjnych, ale oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania na miarę ich potrzeb.

oferta:


FRACHT MORSKI

Obsługujemy ładunki we wszystkich portach świata. Utrzymujemy bezpośredni kontakt z załadowcami bądź odbiorcami naszych Klientów poprzez nasze struktury agencyjne. Obsługiwane przez nas ładunki docierają zawsze i dokładnie na czas.

MAGAZYNOWANIE

Uzupełniając serwis świadczonych usług proponujemy Państwu magazynowanie towarów w składach celnych, magazynach czasowego składowania oraz magazynach krajowych.

SPEDYCJA

Dzięki fachowej obsłudze spedycyjnej nasi klienci oszczędzają czas i pieniądze. Prawidłowe zarządzanie procesami logistycznymi to konieczność naszych czasów, gdzie coraz powszechniejszym staje się praca w oparciu o zasadę Just in time. Kompleksowe usługi spedycyjne zlecone naszej firmie pozwolą Państwu ograniczyć swoje zaangażowanie do udzielenia nam zlecenia. Zajmiemy się frachtem, odprawą celną, przeprowadzimy wymagane badania towaru, przewieziemy towar z i do portu. Nieustannie poszukujemy rozwiązań będących wypadkową dążeń do oferowania serwisu na najwyższym poziomie przy jednoczesnym proponowaniu jak najkorzystniejszych warunków finansowych.

słowa kluczowe:


spedycja morska, fracht morski, transport morski, agencja celna

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook