Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Transport intermodalny, Transport drogowy, Transport kolejowy

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


ALLcom Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą spedycyjną i agencją celną oferującą kompleksową obsługę ładunków transportowanych do/z każdego miejsca na świecie. ALLcom Sp. z o.o. jest firmą o 100% kapitale polskim Firma założona w 1995 roku szybko zajęła wiodącą pozycję na polskim rynku międzynarodowych usług spedycyjnych.

Nazwa firmy pochodzi od połączenia angielskich słów all i commodity (wszystkie ładunki) i ma świadczyć o uniwersaliźmie świadczonych usług. Specjalizujemy się w organizacji transportu morskiego, samochodowego, kolejowego i lotniczego.

Świadczymy usługi związane z ubezpieczeniem transportowanych ładunków. Z myślą o naszych klientach powołaliśmy do życia własne agencje celne i otworzyliśmy magazyny i składy celne. Zawsze służymy bezpłatnym poradnictwem transportowym.

Działamy w oparciu o Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne 2002.

Sieć rozsianych po całym świecie agentów pozwala nam zorganizować spedycje ładunku do/z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej.
Zaangażowany i ambitny zespół młodych ludzi, jego dbałość o jakość świadczonych usług pozwalają nam zdobyć zaufanie coraz większej liczby klientów w kraju i za granicą.

Zawsze staramy się sprostać ich wymaganiom.

słowa kluczowe:


spedycja morska
agencja celna
agencja portowa
logistyka morska
fracht morski

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook