Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Transport intermodalny, Transport drogowy, Transport kolejowy

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


ALL LINES LOGISTICS jest nowoczesną organizacją świadczącą usługi w zakresie szeroko rozumianej spedycji międzynarodowej i krajowej od ponad 10 lat.


Będąc członkiem ogólnoświatowej sieci firm logistycznych możemy zaoferować naszym klientom organizację transportu w dowolnej relacji geograficznej. Nasze ugruntowane relacje z agentami w poszczególnych krajach pozwalają na uzyskanie bardzo konkurencyjnych stawek frachtowych, które tak często leżą u podstaw decyzji o wyborze firmy spedycyjnej.


Wyróżniającym nas produktem jest oferowanie naszym klientom ubezpieczenia cargo na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Pozwala to na obniżkę kosztów transakcyjnych naszych zleceniodawców, co ma istotny wpływ na osiąganą rentowność sprzedaży.


Oferowana przez nas jakość usługi jest doświadczana poprzez jakość obsługi, dlatego tak dużą wagę przykładamy do kompetencji merytorycznych naszych pracowników, ich etyki postępowania zgodnej z najlepszymi praktykami kupieckimi oraz nowoczesnych narzędzi pracy, dzięki którym możemy być bardziej wydajni i efektywni.


Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie oraz entuzjazm w rozwiązywaniu potrzeb transportowych naszych klientów pozwoli na nawiązanie wzajemnie korzystnej współpracy, do której serdecznie Państwa zapraszamy.


Uprzejmie informujemy, że nasza strona będzie sukcesywnie uzupełniana o kolejne zakładki, które w sposób wyczerpujący będą informować o profilu naszej działalności oraz wszystkich istotnych zdarzeniach mających wpływ na dalszy rozwój naszej działalności.

oferta:


Spedycja morska


Oferujemy organizację przewozów morskich kontenerów pełnych (FCL) oraz drobnicy skonteneryzowanej (LCL, ) zarówno w relacjach eksportowych jak i importowych.Wieloletnie doświadczenie naszych spedytorów oraz bardzo dobre relacje z kluczowymi kontrahentami pozwalają na zapewnienie odpowiedniej jakości świadczonych przez nas usług.
Spedycja morska w naszym wykonaniu to usługa kompleksowa i precyzyjnie dostosowana do oczekiwań naszych zleceniodawców, realizowana w dowolnym układzie w zależności od bazy kontraktu Incoterms.


Jak to robimy?

- regularnie współpracujemy z wieloma renomowanymi armatorami, co pozwala nam dobierać serwis żeglugowy najlepiej odpowiadający oczekiwaniom naszych klientów, zarówno w odniesieniu do stawek frachtowych jak również czasu dostawy


- stworzyliśmy i wciąż rozbudowujemy międzynarodową sieć współpracujących z nami partnerów logistycznych, którzy dbają o sprawną organizację transportu na odcinku zagranicznym.


- Od czerwca 2011 staliśmy się członkiem globalnych sieci logistycznych: World Cargo Alliance (WCA) oraz Inter - Global Logistics Network (IGLN).

słowa kluczowe:


all lines logistics, spedycja, spedycja morska, spedycja lotnicza, spedycja lądowa, project cargo, drobnica skonteneryzowana, logistyka magazynowa, agencja celna, spedycja gdynia, usługi spedycyjne gdynia, spedycja międzynarodowa gdynia, spedycja kontenerowa gdynia, logistyka gdynia, usługi logistyczne gdynia, usługi celne gdynia, skład celny gdynia, usługi magazynowe gdynia, magazynowanie, transport morski gdynia, transport lądowy, ubezpieczenie cargo, cross-docking gdynia, kontenery,

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook