Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Stocznie jachtowe, Producenci jachtów, Producenci wyposażenia jachtów i łodzi, Budowa jachtów, Budowa łodzi, Remonty jachtów, Remonty łodzi, Produkcja części i wyposażenia jachtów

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Założycielem firmy jest inż. Aleksander Celarek. W latach 1971-1977 kierował oddziałem silnikowym w stoczni rybackiej „Szkuner” we Władysławowie. W latach 1977-92 prowadził zakład szkutniczy i żaglomistrzowski Polskiego Związku Żeglarskiego. W roku 1992 zakłada własną firmę.
Wykonywał takielunki na duże żaglowce, między innymi: Mir, Drużba, Chersonez, jak również żagle na: Pogoria, Zawisza Czarny, H. Rutkowski, Hordatral, oraz Anna Maria.

Aleksander Celarek jest również autorem książki pod tytułem „Rybackie łodzie żaglowe z wybrzeży kaszub” wydanej w Polsce w 1987 a w Niemczech w 1989 roku. Swoje artykuły publikował w czasopismach „Alte Schiffe”, „Le Chasse-Maree”, „Classic Boat” i „Wooden Boat”

oferta:


Zajmujemy się wszystkimi pracami związanymi z drewnianym szkutnictwem tradycyjnym.

Wykonujemy łodzie na podstawie naszych planów uwzględnianych z klientem. Kadłuby naszych łodzi tworzymy w następujących technologiach: na styk, na zakładkę, ze sklejki. Nasz produkt oferujemy w stanie surowym (sam kadłub) lub całkowicie wykończonym. Naprawiamy deski windsurfingowe.
Wykonujemy plany łodzi według zapotrzebowania klienta.
Przykładamy wagę do każdego detalu
Zajmujemy się wszelkimi pracami związanymi z takielarstwem.

Wykonujemy drzewca, olinowanie, oraz osprzęt do tradycyjnie otaksowanych jednostek.

słowa kluczowe:


szkutnictwo,takielunek,drzewca,olinowanie,budowa łodzi,budowa żaglowców,

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook