Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Stocznie jachtowe, Producenci jachtów, Producenci wyposażenia jachtów i łodzi, Budowa jachtów, Budowa łodzi, Remonty jachtów, Remonty łodzi, Produkcja części i wyposażenia jachtów

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Stocznia Ustka Sp. z o.o. została założona w czerwcu 2002r. Firma kontynuuje produkcję wyrobów z lamonatu Stoczni Ustka SA. Nasze doświadczenie w projektowaniu i produkcji z laminatów oraz możliwości produkcyjne obejmują szeroki zakres wyrobów.

oferta:


1. Łodzie ratunkowe, szczególnie zrzutowe, od łodzi typu FB57C2/T2 dla 18 osób do łodzi typu FB82C1/T1 dla 41 osób, w wykonaniu dla statków towarowych i zbiornikowców, dostarczane w komplecie z urządzeniami zrzutowymi, budowane zgodnie z aktualnymi wymaganiami SOLAS oraz Towarzystw Klasyfikacyjnych.

2. Łodzie ratownicze typu R44-II lub typu R44-III dostarczane z odpowiednim żurawikiem do wodowania łodzi.

3. Szybkie łodzie ratownicze typu RF 60 dostarczane w komplecie ze specjalnym żurawikiem łodziowym.

4. Łodzie robocze i patrolowe różnych typów o długościach do 12,5m.

5. Łodzie pasażerskie, turystyczne i rekreacyjne, o długościach od 4,3m do 14,0m w tym konstrukcje typu RIB.

6. Łodzie rybackie różnych typów wyposażone zgodnie z wymaganiami zamawiającego, o długości od 7m do 12m.

7. Wyroby z LPS dla siłowni wiatrowych, jak gondole prądnic, osłony, opływki i kołpaki wirników.

8. Sterówki z laminatu.

9. Specjalistyczny sprzęt ratowniczy, jak "Zestaw Ratowniczy BDS", zawierający lekką otwartą łódź z silnikiem przyczepnym o mocy 15 KM oraz specjalną deskę ratowniczą, umożliwiający ratowanie ludzi w wodzie, lodzie i krze lodowej na rzekach, jeziorach lub innych rejonach, gdzie nie wystepuje lub jest nieprzydatny ciężki sprzęt ratowniczy. Cały zestaw umieszczony jest na przyczepie.

kontakty:


STOCZNIA USTKA Sp. z o.o.
Westerplatte 1
76-270 USTKA

tel.: 59 814 43 52
fax: 59 814 43 31
office@stoust.com.pl
www.stoust.com.pl

słowa kluczowe:


specjalistyczny sprzęt ratowniczy, Zestaw Ratowniczy BDS, sterówki z laminatu, wyroby z LPS dla siłowni wiatrowych, gondole prądnic, osłony, opływki, kołpaki wirników, łodzie rybackie, łodzie ratunkowe, łodzie ratownicze, żurawiki do wodowania łodzi, urządzenia zrzutowe, łodzie pasażerskie, turystyczne, rekreacyjne, łodzie patrolowe, łodzie robocze

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook