Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Stocznie jachtowe, Producenci jachtów, Producenci wyposażenia jachtów i łodzi, Budowa jachtów, Budowa łodzi, Remonty jachtów, Remonty łodzi, Produkcja części i wyposażenia jachtów

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


AVA jest producentem profesjonalnych łodzi pneumatycznych przeznaczonych dla służb ratownictwa wodnego, policji, straży pożarnych i wojska. Dla tych odbiorców powstała seria łodzi hybrydowych AL. Te hybrydowe łodzie stworzono dla zaspokojenia potrzeb profesjonalnego rynku.

O firmie
Dla odbiorców indywidualnych, klubów żeglarskich, płetwonurków stworzyliśmy serię łodzi hybrydowych GRP. Wszystkie modele dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klientów, zarówno w doborze materiałów, akcesoriów, jak i silników. Uniwersalność tych jednostek jak i szczególny walor w postaci bezpieczeństwa przyczynił się do podjęcia decyzji o specjalizowaniu się w ich produkcji. Łodzie naszej produkcji wykonane są z najwyższej jakości materiałów - Hypalon produkcji francuskiej firmy Pennel Indst..
Na wszystkie nasze wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Zapewniamy specjalistyczny serwis łodzi - produkcji własnej oraz wszystkich konstrukcji obecnych na rynku, wykonanych z Hypalonu oraz PVC.

słowa kluczowe:


ava,ava, produkcja łodzi pneumatycznych,łodzie hybrydowe,

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook