Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Stocznie jachtowe, Producenci jachtów, Producenci wyposażenia jachtów i łodzi, Budowa jachtów, Budowa łodzi, Remonty jachtów, Remonty łodzi, Produkcja części i wyposażenia jachtów

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Firma ATK powstała w roku 1983 jako mała rodzinna firma produkująca elementy z zakresu ślusarstwa. W roku 1991 firma przekształciła się, zmieniając zakres oferowanych produktów na elementy gięte z plexi. W ciągu tych 27 lat rozbudowała się i wraz z nabywanym doświadczeniem ulepszała proces produkcji. Obecnie jesteśmy rozpoznawaną na rynku marką. Dorobek firmy to wieloletnie doświadczenie w obróbce plexi i współpraca z wiodącymi polskimi stoczniami jachtowymi, co owocuje szeroką gamą produktów przez nas oferowanych. Do oferty zaliczyć można zarówno pełne produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta np. owiewki i drzwi do łodzi lub profilowane okna do przyczep kempingowych, jak również same usługi typu cięcie, gięcie, szlifowanie, frezowanie, polerowanie, matowienie -plexi i inne.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć produkty wysokiej jakości. W czasie istnienia firmy współpracowaliśmy z największymi polskimi stoczniami jachtowymi takimi jak Galeon, Ostróda Yacht, Delphia, Balt-Yacht,Mazury, Conrad, Janmor.

Do dorobku firmy zaliczyć można również produkcję różnych mebli wystawowych, ekspozytorów czy osłon stanowisk pracy, m.in. elementy gablot wystawowych dla operatora sieci komórkowych Idea, firm Dreko, Marko, Jarocin, osłony stanowisk dla MultiBanku.

oferta:


Wytwarzamy szeroką gamę produktów z plexi poczynając od owiewek do łodzi, drzwi zejściowych giętych suwanych i prostych do łodzi, okien kabin prysznicowych, okien przyczep kempingowych, osłon i elementów mebli wystawowych oraz biurowych, a na wszelkiego rodzaju innych elementach giętych takich jak półki lub podstawki pod książki kończąc.

Jesteśmy w stanie uformować plexi niemal w dowolny sposób. W połączeniu z indywidualnym tokiem realizacji każdego zamówienia, tworzymy produkty idealnie dopasowane do potrzeb naszego klienta.

kontakty:


F.P.H.U. "ATK" Tadeusz Krupa

Cieplewo, ul. Rzeczna 3,
83-031 Łęgowo
Tel/fax: (058) 683 76 21

E-mail: atk@atkrupa.pl

słowa kluczowe:


atk , atk krupa, at krupa, krupa, cieplewo,owiewki, plexi, drzwi zejściowe gięte suwane, drzwi zejściowe proste do łodzi, okna kabin prysznicowych, okna przyczep kempingowych, osłony mebli wystawowych i biurowych, elementy gięte, podstawki, atk,wyposażenie jachtów, wyposażenie łodzi, usługi typu cięcie, gięcie, szlifowanie, frezowanie, polerowanie, matowienie -plexi.

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook