Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Sprzedaż jachtów i łodzi, Dealerzy jachtów i łodzi, Sklepy żeglarskie, Sprzedaż wyposażenia i sprzętu żeglarskiego, Żaglownie, Dostawcy osprzętu jachtowego

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Techno Marine Sp. z o.o. zlokalizowana jest w Malborku z bezpośrednim dostępem do rzeki Nogat, co pozwala na wykorzystanie szlaku wodnego jako dostępu do Morza Bałtyckiego.

Podstawowym produktem spółki są profesjonalne łodzie hybrydowe o długości od 7 do 16 metrów.

Firma specjalizuje się w:
■ kompleksowej budowie profesjonalnych łodzi hybrydowych
■ konstrukcji jednostek pływających
■ wykonaniu i montażu tub pneumatycznych
■ wykonaniu i montażu elementów tapicerskich
■montażu systemów napędowych
■ instalacji systemów radiowo-nawigacyjnych

Niezależne działy: laminatu, tub pneumatycznych oraz elektromontażu pozwalają nam budować unikatowe łodzie. Dział projektowania czuwa nad zaspokojeniem indywidualnych życzeń, każda łódź zaprojektowana jest tak aby maksymalnie zaspokoić potrzeby naszych Klientów. W ten sposób powstają różne wersje łodzi kabinowych i otwartych w różnych układach. Jako jedni z pierwszych stosujemy nowości i rozwiązania technologiczne takie, jak napędy wielosilnikowe, konstrukcje mieszane z kevlarem.
Nie boimy się wdrażania i testowania nowych projektów.

Poza działalnością produkcyjną, firma Techno Marine świadczy usługi w zakresie:
■ projektowania
■ budowy, regeneracji lub wymiany tub pneumatycznych
■ regeneracji łodzi
■ montażu i serwisu silników motorowych
■ montażu i serwisu systemów radiowo-nawigacyjnych.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości prosimy o kontakt, zespół Techno Marine pozostaje do Państwa dyspozycji.

oferta:


Firma Techno Marine zajmuje się produkcją łodzi hybrydowych "pod klucz" o długości od 7 do 16 metrów.

Główny produkt firmy, to:
- łodzie patrolowe
- łodzie turystyczne
- łodzie dla ratownictwa brzegowego
- łodzie do zadań specjalnych
- łodzie robocze
- oraz łodzie na indywidualne zamówienia.

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii, pozwala Techno Marine produkować RIB-y o wysokim standardzie. Firma kładzie duży nacisk na wytrzymałość i bezpieczeństwo konstrukcji. Łodzie dostosowane są do indywidualnych potrzeb i wymagań. Łodzie charakteryzują się dużym zasięgiem mil morskich i dużą ładownością, a przede wszystkim funkcjonalnością w zależności od ich przeznaczenia.

Poszczególne modele zamykają się w serii:
"23" - długość łodzi 7 - 9m,
"25" - długość 8,5 - 10,5m
"26" - długość 11- 15,5m
I nie tylko...

Łodzie patrolowe przeznaczone są do patrolowania akwenów, nabrzeży i portów. Głównym odbiorcą tego typu łodzi jest straż graniczna, straż miejska, policja, grupy badawcze oraz wędkarze. Wersje łodzi patrol charakteryzują się wyposażeniem w wysokiej jakości sprzęt radiolokacyjny, kabiną, dużą przestrzeń ładunkową itp.

Łodzie "Safari" to nic innego jak bezpieczna i szybka komunikacja wodna, inaczej mówiąc są to taksówki czy tramwaje wodne. Duża ilość siedzisk pozwala na zabranie na pokład nawet do 30 osób, siedziska skonstruowane zostały w taki sposób aby nawet przy dużych prędkościach i wzburzonej wodzie osoby siedzące na łodzi czuły się komfortowo i bezpiecznie.

Wersja łodzi dla ratownictwa brzegowego przeznaczona jest dla służb ratowniczych do prowadzenia akcji poszukiwawczych i ratowniczych. Modele te wyróżniają się głównie poprzez specjalistyczne wyposażenie ratunkowe, odpowiednią przestrzeń ładunkową na sprzęt ratunkowy, dużą wszechstronną kabinę, bezpieczeństwem i komfortem.

Łodzie do zadań specjalnych przeznaczone są do patrolowania akwenów, nabrzeży i portów, a także akcji desantowych, ochrona i transport ładunków. Łodzie budowane są na potrzeby wojska, agencji ochroniarskich i innych służb specjalnych.
Cechy charakterystyczne dla tej wersji łodzi to system samoodwracania, możliwość montażu dodatkowego sprzętu specjalistycznego.

Wersja łodzi roboczych jest bazą dla prac obsługi portów, nabrzeży, platform wiertniczych, w tym prac transportowych (transport osób i ładunków), wykorzystywana jest również przez grupy badawcze, wędkarze jak i nurkowie. Łodzie z tej wersji wyróżniają się za względu na dużą ładowność, szybki i bezpieczny transport.

Budujemy kolejną 12 metrową jednostkę typu RIB "SAFARI" na rynek Islandzki. Na tej łodzi wielu turystów będzie mogło obejrzeć z bliska wieloryby w wodach Atlantyku czy maskonura na dzikich wyspach Islandii (dołączyłam zdjęcia). RIB ten będzie napędzany dwoma silnikami VOLVO PENTA Aqamatic D6400 o łącznej mocy 800 KM. Warto też wspomnieć, iż jest to jedna z łącznie 7 łodzi komercyjnych dostarczonych przez nas na piękną Wyspę Wulkanów. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

słowa kluczowe:


produkcja laminatów poliestrowo szklanych, łodzie produkcja, profesjonalne łodzie hybrydowe, konstrukcja jednostek pływających, tuby pneumatyczne, montaż elementów tapicerskich, montaż systemów napędowych, instalacja systemów radiowo-nawigacyjnych, projektowanie, regeneracja łodzi, montaż i serwis silników motorowych, łodzie patrolowe, łodzie turystyczne, łodzie dla ratownictwa brzegowego, łodzie do zadań specjalnych, łodzie robocze, łodzie na indywidualne zamówienia,

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook