Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Spedycja morska, Logistyka morska - Spedytorzy morscy, Agenci morscy, Pośrednicy morscy, Brokerzy morscy, Maklerzy morscy, Fracht morski, Agencje żeglugowe

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

Beweship Polska Sp. z o.o. Spedycja międzynarodowa i krajowa

Adres: 81-038 Gdynia,
Hutnicza 36
telefon: 48 58 621 10 74
e-mail: beweship@beweship.com.pl
www: www.beweship.com
fax: Fax: +48 58 661-25-04

o firmie:


BEWESHIP POLSKA
Jesteśmy przedstawicielem BEWESHIP w Polsce. Reprezentujemy grupę powiązanych kapitałowo i współpracujących ze sobą siostrzanych firm w całej Europie. Prowadzimy działalność od 2000 roku. Znajdujemy się w Gdyni i w Warszawie.


BEWESHIP to firma solidna. Potrafimy szybko dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Gwarantujemy profesjonalny serwis oraz pewność realizacji zleceń, ponieważ od lat działamy na różnych rynkach lokalnych. Proponujemy optymalne rozwiązania w dziedzinie logistyki w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów. Jesteśmy firmą, która w jednoczącej się Europie zapewnia wsparcie logistyczne ułatwiając współpracę między Zachodem i Wschodem naszego kontynentu.


Opierając się na doświadczeniu naszych pracowników, gwarantujemy profesjonalny serwis oraz pewność realizacji zleceń. Proponujemy optymalne rozwiązania w dziedzinie logistyki w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów. Działanie naszej firmy nacechowane jest szczególną dbałością o klienta.

oferta:


Transport morskiŚwiadczymy kompleksowe usługi spedycyjno - transportowe w kraju i za granicą z wykorzystaniem transportu morskiego, lądowego i lotniczego we wszystkich kierunkach geograficznych w eksporcie, imporcie i tranzycie.


SPEDYCJA MORSKA
W swojej ofercie mamy kompleksowa oblsuge "door to door", uwzgledniajaca odprawy celne (ostateczne, tranzytowe) oraz odwoz drogowy z / do wskazanego przez Panstwa miasta na świecie.


W zwiazku z nasza dobra wspolpraca i licznymi kontaktami z armatorami, zapraszamy z zapytaniami ofertowymi o stawki frachtu morskiego, szczegolnie atrakcyjne cenowo w imporcie kontenerow z Dalekiego Wschodu. Oczywiście jak również w kazdej innej realcji.

słowa kluczowe:


spedycja morska,transport morski,transport,spedycja , firma spedycyjna,firma transportowa,

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook