Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Rzeczoznawstwo morskie, Rzeczoznawcy morscy, Certyfikacja morska, Certyfikaty morskie, Klasyfikacja morska, Klasyfikacja statków, Nadzory morskie, Inspekcje morskie, Inspekcje na statkach, Kontrole jakości, Badania jakości

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


W miarę rozwoju świata życie staje się coraz bardziej złożone. Lloyd's Register świadczy swoje usługi na całym świecie, wykonując oceny i certyfikacje statków, systemów i zakładów w celu poprawy jakości i zwiększenia bezpieczeństwa. Na całym świecie 5.000 naszych ludzi jest zaangażowanych w realizację tego celu, by móc zapewnić, że każdy system, składnik majątku i narzędzie skutecznie spełnia swoje zadanie i przyczynia się do poprawy wyników.

Współpraca z nami daje Państwu możliwość skorzystania z naszego doświadczenia, które należy do jednego z największych na świecie, jak również z organizacji wyspecjalizowanej w świadczeniu najlepszych usług przez cały okres eksploatacji statku. Reagując żywo, w sposób elastyczny i przyjazny, z zaangażowaniem pomagamy zwiększyć sukces Państwa działalności, optymalizując bezpieczeństwo i chroniąc środowisko.

Ponieważ życie jest ważne, bezpieczeństwo nie może być przedmiotem negocjacji - normy wymagają konsekwentnego przestrzegania. Takie jest przeświadczenie Lloyd's Register, który posiada odpowiednie doświadczenie, aby to zapewnić. Mamy także inną bezcenną cechę, którą jest niezależność. W ciągu całego okresu naszego istnienia reagowaliśmy na zachodzące zmiany i przewodziliśmy rozwiązaniom, które czyniły życie bezpieczniejszym i pomagały firmom prosperować.

Nasze rady i pomoc są zawsze w zasięgu ręki.

słowa kluczowe:


inspekcje klasowe, inspekcje konwencyjne, klasyfikacja statków, numer IMO, kursy morskie, rzeczoznawcy, rzeczoznawstwo morskie,

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook