Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Przetwórstwo rybne, przetwórstwo ryb, przetwory rybne, konserwy rybne, ryby mrożone, firmy rybne

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

DOS Sp. zo.o. Przetwórstwo Rybne

Adres: 84-360 Łeba,
Kopernika 2
telefon: 59 866 22 37
e-mail: info@dos.com.pl
www: www.dos.com.pl
fax: 59 866 29 72

o firmie:


"DOS" powstał w 1979 roku i od początku prowadzi działalność produkcyjną i handlową na wybrzeżu Bałtyku, w Łebie i w Lęborku.
Na przestrzeni lat z lokalnego producenta "DOS" rozwinął się w firmę o zasięgu ogólnopolskim jak i stał się jednym z wiodących eksporterów przetworów rybnych.
Aktualnie zakład w Łebie produkuje 2 mln. konserw rybnych miesięcznie, z surowca w większości ze świeżych dostaw z kutrów rybackich. Przetwórnia ta jest nowoczesnym zakładem na przestrzeni blisko 10 000 m2.

Aby wyjść na przeciw rosnącym wymaganiom i wyzwaniom rynku, planujemy rozbudowę zakładu i stale modernizujemy oraz doskonalimy procesy produkcyjne. Produkcja odbywa się w systemie kontroli jakości HACCP i dodatkowo jest nadzorowana przez lekarza weterynarii i służby jakości. Posiadamy również atesty na produkcję dla wojsk. Również z uwagi na nasze szerokie uprawnienia eksportowe produkcja podlega inspekcji właściwych służb zdrowia z Unii Europejskiej i z USA. Ostatnia inspekcja amerykańska odbyła się pod koniec 2002 roku i zakończyła się bardzo wysoką oceną zakładu. Niezależnie od tego cała załoga pracuje nad doskonaleniem wysokiej jakości wyrobów, rozwojem nowych receptur i technologii. Dzięki temu, oprócz szeregu nowych asortymentów konserw rybnych, wprowadzamy na rynek wyroby z ikry rybnej i towary mrożone.

słowa kluczowe:


konserwy rybne , przetwory rybne,dos, ryby , DOS ryby ,DOS, przetwórstwo rybne,

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook