• <

Szczegóły ogłoszenia

technozbyt_980x120_gif_2020

PRZETARG NA: Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o. poszukuje Partnera do utworzenia terminalu i uruchomienia połączenia promowego.

Strona główna Ogłoszenia Ogłoszenia biznes Przetargi, konkursy ofert PRZETARG NA: Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o. poszukuje Partnera do utworzenia terminalu i uruchomienia połączenia promowego.
Standard

Dane kontaktowe

Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o. poszukuje Partnera do utworzenia terminalu i uruchomienia połączenia promowego. Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o. posiada Program Funkcjonalno-Użytkowy oraz Ekspertyzę nawigacyjną dla określonych promów, które stanowią załącznik do postępowania.


Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

Wnioski o dopuszczenie do udziału we wstępnych konsultacjach rynkowych należy składać pisemnie na adres Zamawiającego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sekretariat@zpmkolobrzeg.pl w terminie do dnia 21 lipca 2022 r.

Zdjęcia

PRZETARG NA: Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o. poszukuje Partnera do utworzenia terminalu i uruchomienia połączenia promowego. - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.