• <

Szczegóły ogłoszenia

technozbyt_980x120_gif_2020

PRZETARG NA: Usunięcie i przechowywanie na parkingu strzeżonym statków i innych jednostek pływających

Strona główna Ogłoszenia Ogłoszenia biznes Przetargi, konkursy ofert PRZETARG NA: Usunięcie i przechowywanie na parkingu strzeżonym statków i innych jednostek pływających
Standard

Dane kontaktowe

Opis:Zapytanie o wartość szacunkową zamówienia w postaci świadczenia usług na terenie Powiatu Nowotomyskiego w zakresie usunięcia i przechowywania statków lub innych obiektów pływających na rok 2022
Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu w związku z przestrzeganiem zasady należytego zarządzania finansami oraz zasady konkurencyjności zwraca się z prośbą, w ramach rozeznania rynku i w celu oszacowania wartości zamówienia, o przedstawienie wartości szacunkowej zamówienia na świadczenie przedstawionej niżej usługi:
,,Usunięcie i przechowywanie na parkingu strzeżonym w przypadkach określonych w art. 30 ust. 1 ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych (Dz. U. z 2020r. poz. 350 ze zm.) statków i innych jednostek pływających z terenu Powiatu Nowotomyskiego"
Miejsce i termin składania:Szacunkową wartość zamówienia wskazaną na formularzu {załącznik nr 2) należy przesłać na adres starostwo@powiatnowotomyski.pl do dnia 8 grudnia 2021 r. w formie skanu dokumentu podpisanego zgodnie z zasadami reprezentacji Wykonawcy.
Termin składania:2021-12-08
Wymagania:Opis wymagań zapytania znajduje się w szczegółowym opisie przedmiotu zapytania stanowiącym załącznik nr 1,
Niniejsze szacowanie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Numer dokumentu:RŚ.635.39.2021
Źródło:GRUPA BIZNES POLSKA
Załączniki

załącznik

więcej ogłoszeń znajdziesz na biznes-polska.pl 

Dziękujemy za wysłane grafiki.