• <

Szczegóły ogłoszenia

technozbyt_980x120_gif_2020

PRZETARG NA:NIERUCHOMOŚĆ A (SZCZECIN) I NIERUCHOMOŚĆ B (ŚWINOUJŚCIE)

Strona główna Ogłoszenia Ogłoszenia biznes Przetargi, konkursy ofert PRZETARG NA:NIERUCHOMOŚĆ A (SZCZECIN) I NIERUCHOMOŚĆ B (ŚWINOUJŚCIE)
Standard

Dane kontaktowe

INFORMACJA O OGŁOSZENIU PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO NR 1 NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI NA TERENIE PORTU MORSKIEGO W SZCZECINIE I ŚWINOUJŚCIU

”SHIP-SERVICE” S.A. w likwidacji z siedzibą w Warszawie ogłasza przetarg nieograniczony na zbycie:


NIERUCHOMOŚĆ A (SZCZECIN)

Prawo użytkowania wieczystego wraz z prawem własności budynków i budowli, położonych w Szczecinie przy ul. Dębogórskiej 18 (KW nr SZ1S/00107233/4), o powierzchni 2,9388 ha. Nieruchomość położona jest na terenie portu morskiego w Szczecinie, częściowo zabudowana. Na terenie nieruchomości znajdują się nabrzeża o łącznej długości 467,3m, częściowo utwardzone place i drogi dojazdowe. 


NIERUCHOMOŚĆ B (ŚWINOUJŚCIE)

Prawo użytkowania wieczystego wraz z prawem własności budynków i budowli, położonej w Świnoujściu przy ul. Kasztanowej 16 (KW nr SZ1W/00015439/9). Nieruchomość położona na terenie portu morskiego w Świnoujściu, częściowo zabudowana. 


Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją o ogłoszeniu przetargu nieograniczonego – nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, ani nie jest ogłoszeniem o przetargu. 


Wszelkie informacje (ogłoszenie, warunki, załączniki itp.) na temat przetargu nieograniczonego na ww. nieruchomości dostępne są na www.ship-service.pl oraz w biurze Spółki przy ul. Dębogórskiej 18 w Szczecinie w godzinach 08:00 – 14:00. Wizyta w biurze wymaga wcześniejszego potwierdzenia terminu – kontakt office@ship-service.pl lub tel.+48 609858219.

O firmie

Ship-Service S.A.

JESTEŚMY NAJWIĘKSZYM DOSTAWCĄ PALIW ŻEGLUGOWYCH W POLSCE

Profil firmy Jak dojechać

Dziękujemy za wysłane grafiki.