Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Przemysł Offshore, Przemysł Energetyczny-Firmy offshore, Produkcja dla offshore, Konstrukcje offshore, Urządzenia offshore, Wyposażenie offshore, Platformy wiertnicze, Górnictwo morskie, Energetyka morska, Energetyka wiatrowa, Morskie elektrownie wiatrowe

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Hydromechanika Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą rodzinną założoną w roku 1981, specjalizującą się w świadczeniu usług w numerycznie sterowanej obróbce mechanicznej CNC oraz produkcji komponentów i wykonywaniu złożeń na podstawie dokumentacji technicznej klienta. W ramach świadczonych usług posiadamy unikalne technologie, które zostały wprowadzone dla potrzeb naszych klientów z sektora Oil&Gas.

Prawie 100% naszych produktów jest sprzedawanych na Rynku Europejskim i poza europejskim.

Sukces firmy jest w dużej mierze zdeterminowany przez wysoko wykwalifikowany personel, który nieustannie podnosi swoje zawodowe kwalifikacje i udoskonala swoje umiejętności w zakresie kontroli jakości, ochrony środowiska i obszarze BHP. Od 1997 roku firma posiada zintegrowany system zarządzania serii ISO 9001 / ISO 14001 / PN-EN 18001.

Celami strategicznymi firmy Hydromechanika Sp. z o.o. Sp. k. są: rozszerzenie zakresu usług, zwiększenie produkcji oraz ciągłe podnoszenie jakości swoich wyrobów.

Misją Hydromechaniki jest umocnienie i utrzymanie zaufania i zadowolenia klienta jak również zapewnienie stałego rozwoju firmy.

oferta:


Hydromechanika jest firmą prywatną założoną w roku 1981, specjalizującą się w numerycznie sterowanej obróbce mechanicznej CNC.

Prawie 100% naszych produktów jest sprzedawanych na Rynku Europejskim.

Sukces firmy jest w dużej mierze zdeterminowany przez jej wysoko wykwalifikowany personel, który nieustannie podnosi swoje zawodowe kwalifikacje i udoskonala swoje umiejętności w zakresie kontroli jakości, ochrony środowiska i obszarze BHP.

Celami strategicznymi firmy Hydromechanika są: rozszerzenie zakresu usług, zwiększenie produkcji oraz ciągłe podnoszenie jakości swoich wyrobów.

Misją Hydromechaniki jest umocnienie i utrzymanie zaufania i zadowolenia klienta jak również zapewnienie stałego rozwoju firmy.

Toczenie
Frezowanie
Spawanie
Powłoki fluoropolimerowe
Śrutowanie, kuleczkowanie
Montaż
Fosforanowanie

słowa kluczowe:


toczenie, frezowanie, spawanie, powłoki fluoropolimerowe, śrutowanie, kuleczkowanie, montaż, fosforanowanie

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook